Europos Parlamento Informacijos biuro Lietuvoje naujienlaiškis Nr. 2012/11

Autorius: Data: 2012-11-19 , 13:56 Spausdinti

Sacharovo premijos laimėtojų paskelbimas, LUX kino dienos Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos šalyse, paskutiniai šiais metais „Euroscola“ konkursai – visa tai mūsų 2012 m. lapkričio mėnesio naujienlaiškyje. 

Paskelbti trys „Euroscola“ konkursai

Paskelbti paskutiniai šių metų Euroscola konkursai, skirti Tauragės regionui, Kauno miestui ir Kauno regionui (be Kauno miesto). Visų konkursų pirmojo etapo tema – artėjantys Europos piliečių metai. Konkurse norinčios dalyvauti mokyklos kviečiamos sukurti plakatą Europos piliečių metų tematika. Visos sąlygos – nuorodoje žemiau.

Darbų laukiame iki š. m. gruodžio 5 d. ir linkime visiems sėkmės!

Išsamios konkurso sąlygos

LUX kinas keliauja į Kazlų Rūdą

homepage. 

HD homepage

Dėkojame visiems, atėjusiems į LUX kino dienas Vilniuje ir Kaune – buvo labai malonu matyti tiek daug kino megėjų. Daliai iš jų Kaune teko sėdėti ant laiptų. Tikimės, kinas patiko. O dabar europietiškas kinas keliauja į Kazlų Rūdą, kur asociacijos „Kazlų Rūdos bendruomenė“ iniciatyva Kazlų Rūdos savivaldybės viešojoje bibliotekoje rodysime praėjusių metų LUX kino apdovanojimo laimėtoją, prancūzų režisieriaus Robert Guédiguian filmą „Kilimandžaro sniegynai“. Seansas vyks š. m. gruodžio 5 d., trečiadienį, 18:00 val. ir yra nemokamas.

Norintys pamatyti filmą kviečiami registruotis el. pašto adresu epvilnius@europarl.europa.eu.

Kviečiame į konferenciją „Žmogaus teisės šiandien: pasaulis, Europa, Lietuva“

Kokia šiandien žmogaus teisių padėtis pasaulyje? Ar krizę išgyvenanti Europos Sąjunga pajėgi išlaikyti žmogaus teises tarptautinėje politinėje darbotvarkėje? Ar ekonominis nuosmukis nekelia grėsmės žmogaus teisėms – liberalios demokratijos pagrindui? Kokia žmogaus teisių ateitis Lietuvoje? Būtent šias temas gvildensime konferencijoje „Žmogaus teisės šiandien: pasaulis, Europa, Lietuva“, kuri vyks penktadienį, š. m. gruodžio 7 d.,Vilniaus Universiteto Teatro salėje.

Konferencija skirta Europos Parlamento kasmet skiriamai Sacharovo premijai kovotojams už minties laisvę.  

Konferencijos programa ir registracija

Protų mūšių megėjams – turnyras, skirtas žmogaus teisėms

"Žmogaus teisės šiandien: pasaulis, Europa, Lietuva". 

HD „Žmogaus teisės šiandien: pasaulis, Europa, Lietuva“

Domitės žmogaus teisių tematika? Žinote, kas yra Europos Parlamento skiriama Sacharovo premija? Išmanote žmogaus teises ir jų apsaugos mechanizmus? Mėgstate parodyti savo žinias? Jei taip, dalyvaukite protmūšyje, skirtame Sacharovo premijai ir žmogaus teisių tematikai, kuris vyks Vilniuje antradienį, gruodžio 4 d., vakare (konkreti vieta ir laikas bus paskelbti vėliau – sekite mūsų žinias).

Komandos (iki 6 žmonių) jau gali registruotis el. paštu meta.adutaviciute@hrmi.lt.

Protmūšyje dalyvaus iki 10 komandų. Registracijoje prašome nurodyti komandos pavadinimą ir narių skaičių, komandos kontaktinį el. pašto adresą ir telefoną.

Laukiame!

Ateik ir pasiimk 2012 m. Nobelio taikos premiją – ji skirta ir Tau!

Ar yra norinčių dalyvauti Nobelio premijos teikimo ceremonijoje Osle ir priimti premiją Europos Sąjungos piliečių vardu (primename, kad Nobelio taikos premija šiais metais buvo skirta Europos Sąjungai)? Jei jums nuo 8 iki 24 metų – būtinai dalyvaukite konkurse „Ką man reiškia taika Europoje?“ ir bandykite savo laimę! Būtų smagu Osle pamatyti ir atstovą iš Lietuvos.

Daugiau informacijos apie konkursą

 Europos Parlamento Informacijos biuro Lietuvoje naujienlaiškis Nr. 2010/02. 

HD Europos Parlamento Informacijos biuro Lietuvoje naujienlaiškis Nr. 2010/02

Europos Parlamento Informacijos biuro Lietuvoje naujienlaiškis Nr. 2010/02. 

 

Europos Parlamentas (EP) , , , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra