Europos Parlamente paskelbta apie V. Uspaskich mandato pabaigą

Autorius: Data: 2012-11-20 , 15:17 Spausdinti

Pirmadienį, 2012 m. lapkričio 19-ąją, pradėdamas plenarinę sesiją Strasbūre, Europos Parlamento pirmininkas Martinas Šulcas (Martin Schulz) paskelbė, kad EP narys Viktoras Uspaskich (Liberalų ir demokratų aljansas) buvo paskirtas į pareigas, nesuderinamas su europarlamentaro mandatu, todėl jo vieta nuo š. m. lapkričio 16 d. paskelbta laisva.

Sesijos pradžioje EP pirmininkas dar pasidžiaugė tuo, kad grupė Turkijos kurdų baigė bado streiką, sulaukę įstatymo projekto dėl kurdų kalbos vartojimo šalies mokyklose bei teismuose. M. Šulcas taip pat atkreipė dėmesį į kylančią įtampą Gazoje ir paragino konfliktuojančias puses susilaikyti nuo tolesnės prievartos. Šį klausimą Parlamentas svarstys trečiadienį, lapkričio 21-ąją.

Tarp kitų įdomesnių šios sesijos temų – LUX kino apdovanojimo teikimas, sprogstamųjų medžiagų pardavimo ribojimas, mokėjimai internetu ir mobiliaisiais telefonais, vaikų apsauga internete, griežtesnis dviračių ir triračių transporto priemonių reglamentavimas, skalūnų dujų teikiamos galimybės, rengimasis Europos Vadovų Tarybai ir ilgalaikis ES biudžetas, didesnė ES ekonominių institucijų atskaitomybė, žuvininkystė, ES saugumo ir gynybos politika, ES komisaro iš Maltos tvirtinimas bei EP rinkimų datos keitimas.

Susisiekti: Robertas Pogorelis, tel. +37068953306

Nuotraukoje: V. Uspaskich

Europos Parlamentas (EP) , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra