Europos Komisijos pranešimai

Autorius: Data: 2011-10-27 , 09:30 Spausdinti

Atsakingesnis verslas gali skatinti Europos ūkio augimą

Atsakingai vykdomas verslas reiškia didesnį ir patvaresnį ūkio augimą, todėl Europos Komisija parengė verslumo ir atsakingo verslo priemonių rėmimo kompleksą.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/26102011_atsakingas_verslas_lt.htm

ES pažangus sienų valdymas. Komisija nori užtikrinti lengvesnį atvykimą į ES ir didesnį saugumą

ES būtina šiuolaikiškiau ir veiksmingiau valdyti keleivių srautus prie išorės sienų. Europos Komisija priėmė komunikatą, kuriame nustatytos pagrindinės naudojimosi naujomis technologijomis galimybės, kad dažnai į ES vykstantiems užsieniečiams būtų lengviau keliauti ir kad būtų galima geriau stebėti sienas kertančių trečiųjų šalių piliečių srautus.

Daugiau informacijos: 

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/26102011_es_sienu_apsauga_lt.htm

Europos Komisija siekia ryžtingesnės ES kovos su pavojingais naujais sintetiniais narkotikais

Europos Komisija suteikė naują postūmį kovos su narkotikais politikai – paskelbtas nuodugnus ES kovos su neteisėtais narkotikais taisyklių patikrinimas, visų pirma susijusių su naujomis psichoaktyviosiomis medžiagomis, kurių poveikis panašus į tokių pavojingų narkotikų, kaip ekstazis arba kokainas, ir kurių nuolat daugėja. 2010 m. ES nustatytas rekordinis tokių medžiagų skaičius – 41. Šių narkotikų vis dažniau galima nusipirkti internetu, jie sparčiai išplito daugelyje valstybių narių – joms sunku užkirsti kelią tokiai prekybai. Rinkoje atsiranda daugiau naujų narkotikų. Per pastaruosius dvejus metus kas savaitę radosi po naują medžiagą. Valstybės narės negali vienos pačios sustabdyti narkotikų plitimo: dėl nacionalinio lygmens draudimų nusikaltėliai gali tiesiog perkelti narkotikų gamybą į kaimynines šalis arba pakeisti prekybos maršrutus. Įsigaliojus Lisabonos sutarčiai ES įgijo naujų priemonių narkotikų problemai spręsti. Per ateinančius mėnesius Komisija parengs aiškesnes ir griežtesnes kovos su naujais pavojingais narkotikais – tiek neteisėtais narkotikais, tiek jiems pagaminti naudojamomis cheminėmis medžiagomis – ir jų prekyba taisykles.

Daugiau informacijos: 

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/26102011_sintetiniai_narkotikai_lt.htm

Šiuos ir kitus pranešimus galite rasti internete adresu:

http://europa.eu/press_room/index_en.htm

http://europa.eu/rapid/recentPressReleasesAction.do?guiLanguage=en&hits=500

Europos Komisija (EK) , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra