Europos Komisijos lapkričio 3 d. pranešimai spaudai

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Šiomis dienomis neplanuokite nieko kita – atvykite į 2010 m. gruodžio 6–7 dienomis Briuselyje rengiamas Europos vystimosi dienas.

Gruodžio 6–7 dienomis Europos Komisija, bendradarbiaudama su šiuo metu Europos Sąjungai pirmininkaujančia Belgija, Briuselyje surengs penktąsias Europos vystimosi dienas. Šiame svarbiame politinių diskusijų forume dalyvaus esami ir buvę Europos, Afrikos ir kitų pasaulio regionų valstybių ir vyriausybių vadovai, vyriausybių ir tarptautinių organizacijų aukšto lygio atstovai, taip pat nevyriausybinės organizacijos, vystymo srityje dirbantys specialistai, žiniasklaidos ir pilietinės visuomenės atstovai; per jo atidarymą Komisijos Pirmininkas José Manuelis Barroso pasakys pagrindinę kalbą. Europos vystimosi dienose, rengiamose praėjus vos keletui dienų po Afrikos ir ES aukščiausiojo lygio susitikimo Tripolyje ir tuo pat metu kaip Jungtinių Tautų klimato kaitos konferencija Kankūne, suinteresuotosios šalys ir vyriausybės turi galimybę apsvarstyti pasaulines problemas atviroje ir dažnai neoficialioje aplinkoje. Norėdami dalyvauti Europos vystimosi dienose užsiregistruokite http://register.eudevdays.eu/
 
Daugiau informacijos:
 
http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/03112010_vystymasis_lt.htm
 
 
Komisija siūlo branduolinių atliekų laidojimo saugos standartus
 
Lapkričio 3 d. Komisija pasiūlė branduolinių jėgainių, taip pat medicinos ar mokslinių tyrimų panaudoto branduolinio kuro ir radioaktyviųjų atliekų laidojimo saugos standartus. Šiandien pasiūlytoje direktyvoje valstybės narės raginamos pateikti nacionalines programas, kuriose būtų nurodyta, kada, kur ir kaip jos statys ir tvarkys branduolinių atliekų kapinynus, skirtus užtikrinti aukščiausius saugos standartus. Priėmus direktyvą tarptautiniai saugos standartai Europos Sąjungoje taps teisiškai įpareigojantys.
 
Daugiau informacijos:
 
http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/03112010_atliekos_lt.htm
 
 
Šiuos ir kitus pranešimus galite rasti internete adresu:
 
http://europa.eu/press_room/index_en.htm
 
http://europa.eu/rapid/recentPressReleasesAction.do?guiLanguage=en&hits=500
 
Spaudos ir informacijos skyrius
Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje
Naugarduko g. 10, LT-01309 Vilnius
Tel: +370 5 2313186
Fax: +370 5 2313192
www.europa.eu/lietuva
 
Reuters nuotr.

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra