Europos Komisijos 2013 m. vasario 14 d. pranešimai

Autorius: Data: 2013-02-15 , 10:02 Spausdinti

Finansinių sandorių mokestis vykdant tvirtesnį bendradarbiavimą: išsamūs Komisijos paaiškinimai

2013 m. vasario 14-ąją Komisija priėmė išsamų finansinių sandorių mokesčio pasiūlymą, kuris bus įgyvendinamas pagal tvirtesnio bendradarbiavimo principą. Į 11 valstybių narių (Prancūzija, Vokietija, Belgija, Austrija, Slovėnija, Portugalija, Graikija, Slovakija, Italija, Ispanija, Estija), kurios taikys šį mokestį, prašymu pasiūlytą direktyvą įtraukta pradinio finansinių sandorių mokesčio pasiūlymo, kurį Komisija pateikė 2011 m. rugsėjo mėn. taikymo sritis ir tikslai. Išlaikomas visų su finansinių sandorių mokesčio taikymo zona susijusių sandorių apmokestinimo principas, taip pat 0,1 % mokesčio tarifas, taikomas akcijoms ir obligacijoms, ir 0,01 % tarifas, taikomas išvestinių finansinių priemonių sandoriams.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/14022013_finansiniai_sandoriai_lt.htm

Komisija steigia bioekonomikos observatoriją

Vasario 14 d. už mokslinius tyrimus, inovacijas ir mokslą atsakinga Komisijos narė Máire Geoghegan-Quinn paskelbė, kad Europos Komisija įsteigs observatoriją, kurios tikslas – nustatyti Europos Sąjungos bioekonomikos plėtros pažangą ir įvertinti tokios plėtros poveikį. Observatorija rinks duomenis, kad būtų galima stebėti rinkos pokyčius, apibendrinti ES, nacionalines ir regionines bioekonomikos strategijas, mokslinių tyrimų ir inovacijų pajėgumus ir susijusių viešųjų bei privačiųjų investicijų mastą. Observatorijos veiklą koordinuos už mokslinius tyrimus atsakinga Komisijos vidaus tarnyba – Jungtinis tyrimų centras (JRC).

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/14022013_bioekonomika_lt.htm

Šiuos ir kitus pranešimus galite rasti internete adresu:

http://europa.eu/press_room/index_en.htm

http://europa.eu/rapid/recentPressReleasesAction.do?guiLanguage=en&hits=500

Spaudos ir informacijos skyrius Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Naugarduko g. 10, LT-01309 Vilnius, tel: +370 5 2313186, fax: +370 5 2313192

Europos Komisija (EK) , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra