Europos Komisijos 2013 m. sausio 24 d. pranešimai

Autorius: Data: 2013-01-25 , 11:10 Spausdinti

Komisija aktyviai ieško ekspertų mokslinių tyrimų ir inovacijų programai „Horizontas 2020“

Ketvirtadienį, 2013 m. sausio 24 d., Europos Komisija paskelbė kvietimą, kuriame visų sričių ekspertai raginami dalyvauti formuojant „Horizonto 2020“ – būsimos Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų finansavimo programos – darbotvarkę. Komisija pirmą kartą skelbia tokį su mokslinių tyrimų programa susijusį kvietimą. Ekspertų grupės teiks kokybiškas ir operatyvias konsultacijas rengiant „Horizontas 2020“ kvietimus teikti projektų pasiūlymus. Grupės bus sudarytos pagal Europos piliečiams aktualiausias temas, kaip antai klimato kaitos, atsinaujinančiosios energijos atpiginimo, maisto saugos užtikrinimo arba visuomenės senėjimo. Grupės skatins visų lygmenų valdžios, pilietinės visuomenės ir verslo atstovų iš visų ES valstybių narių dialogą ir padės sukonkretinti ES mokslinių tyrimų ir inovacijų finansavimo iki 2020 m. kryptį.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/24012013_tyrimu_inovaciju_programa_lt.htm

ES skelbia netaršaus kuro strategiją

Ketvirtadienį Europos Komisija paskelbė plataus užmojo priemonių rinkinį, kaip visoje Europoje sukurti alternatyvaus kuro degalinių tinklą taikant bendrus projektavimo ir naudojimo standartus. Iki šiol politikos priemonėmis paprastai reglamentuotas pats kuras ir automobiliai nesvarstant, kur to kuro papildyti. O mėginimai skatinti buvo nekoordinuoti ir nepakankami.

Daugiau informacijos: http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/24012013_netarsus_kuras_lt.htm

Šiuos ir kitus pranešimus galite rasti internete adresu:

http://europa.eu/press_room/index_en.htm

http://europa.eu/rapid/recentPressReleasesAction.do?guiLanguage=en&hits=500

Spaudos ir informacijos skyrius Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Naugarduko g. 10, LT-01309 Vilnius, tel: +370 5 2313186, fax: +370 5 2313192

 

Europos Komisija (EK) , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra