Europos Komisijos 2013 m. liepos 9 d. pranešimai

Autorius: Data: 2013-07-09 , 16:19 Spausdinti

Komisija geriau gins 120 mln. poilsiautojų vartotojų teises

Prasidėjus vasaros atostogų sezonui Europos Komisija imasi gerinti poilsiautojų apsaugą – ketinama atnaujinti ES teisės nuostatas dėl kelionės paslaugų paketų. Ši reforma tapo reikalinga iš esmės pakitus kelionių rinkai – piliečiai vis dažniau linkę patys priderinti kelionę prie konkrečių savo poreikių, pavyzdžiui, pasirinkti atskiras kelionės paslaugas internetu, o ne jau gatavą kelionės paketą iš katalogo.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/09072013_komisija_geriau_gins_poilsiautoju_vartotoju_teises_lt.htm

Ryšio sparta tampa vis svarbesnė. 45 proc. Europos interneto naudotojų norėtų pakeisti interneto paslaugų teikėją arba abonementą, kad galėtų naudotis spartesniu ryšiu

Iš naujausios ES masto apklausos, kaip europiečiai naudojasi internetu, rezultatų matyti, kad didžiausias interneto naudotojų poreikis – spartus interneto ryšys. Beveik pusė (45 proc.) Europos namų ūkių rinktųsi geresnį interneto paslaugų abonementą arba pakeistų tokių paslaugų teikėją, kad galėtų naudotis spartesniu plačiajuosčiu ryšiu, nes, rinkdamiesi interneto planą, ryšio spartą laiko ne mažiau svarbia nei kaina.

Lietuvoje 62 proc. namų ūkių turi interneto ryšį. 52 proc. lietuvių teigia, kad jų mobiliojo ryšio paslaugos turi prieigą prie interneto. 34 proc. namų ūkių perka ryšio paslaugų paketą (pvz., televizijos, plačiajuosčio ryšio, telefono ir judriojo ryšio paslaugų derinį) iš to paties paslaugų teikėjo).

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/09072013_europos_interneto_naudotojai_nori_spartesnio_interneto_rysio_lt.htm

Šiuos ir kitus pranešimus galite rasti internete adresu:

http://europa.eu/press_room/index_en.htm

http://europa.eu/rapid/recentPressReleasesAction.do?guiLanguage=en&hits=500

Spaudos ir informacijos skyrius Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Gedimino pr. 16, LT-01103 Vilnius, tel: +370 5 2313186, fax: +370 5 2313192

Scanpix nuotr.

Europos Komisija (EK) , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra