Europos Komisijos 2013 m. kovo 21 d. pranešimai

Autorius: Data: 2013-03-21 , 16:35 Spausdinti

Valstybių narių švietimo biudžetui daromas vis didesnis spaudimas

Europos Komisijos atlikto tyrimo, kuriuo vertintas krizės poveikis švietimo biudžetui nuo 2010 m., duomenimis, investicijos į švietimą sumažėjo aštuoniose iš 25 vertintų valstybių narių. Graikijoje, Vengrijoje, Italijoje, Lietuvoje ir Portugalijoje biudžetas sumažintas daugiau kaip 5 proc., Estijoje, Lenkijoje, Ispanijoje ir Jungtinėje Karalystėje (Škotijoje) – 1–5 proc. Penkių valstybių narių – Austrijos, Danijos, Liuksemburgo, Maltos, Švedijos ir vokietakalbės Belgijos dalies – išlaidos švietimui padidintos daugiau nei 1 proc. Vokietija ir Nyderlandai 2010 m. ir vėlesnių duomenų kol kas nepateikė.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/21032013_svietimo_biudzetas_lt.htm

Diskusijos apie Europos ateitį. Komisijos pirmininko pavaduotojos V. Reding akistata su piliečiais Graikijos Salonikų mieste

Įsibėgėjant diskusijoms apie Europos ateitį ir ekonomikos krizės poveikį, Europos Komisijos atstovai vyksta į įvairius Europos miestus, kad išklausytų piliečius ir sužinotų jų rūpesčius ir ateities lūkesčius. 2013 m. kovo 22 d. Salonikuose (Graikija) Komisijos pirmininko pavaduotoja Viviane Reding diskutuos su daugiau kaip 500 piliečių.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/21032013_diskusijos_apie_europos_ateiti_lt.htm

Darbo sąlygos. Komisija ragina valstybes nares įgyvendinti TDO namų ūkio darbuotojų konvenciją

Europos Komisija pateikė Tarybos sprendimo, kuriuo valstybės narės įgaliojamos ratifikuoti 2011 m. Tarptautinės darbo organizacijos konvenciją dėl deramo darbo namų ūkio darbuotojams (Konvenciją Nr. 189), pasiūlymą. TDO konvenciją ratifikuojančios šalys sutinka užtikrinti sąžiningas ir deramas sąlygas namų ūkio darbuotojams – užtikrinti pagrindinių su darbu susijusių teisių apsaugą, užkirsti kelią prievartai ir smurtui ir nustatyti apsaugos priemones jauniems namų ūkio darbuotojams.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/21032013_darbo_salygos_lt.htm

Šiuos ir kitus pranešimus galite rasti internete adresu:

http://europa.eu/press_room/index_en.htm

http://europa.eu/rapid/recentPressReleasesAction.do?guiLanguage=en&hits=500

Spaudos ir informacijos skyrius Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Gedimino pr. 16, LT-01103 Vilnius, tel: +370 5 2313186, fax: +370 5 2313192

Europos Komisija (EK) , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra