Europos Komisijos 2013 m. balandžio 25 d. pranešimai

Autorius: Data: 2013-04-25 , 16:46 Spausdinti

Europos Sąjunga skiria 35,97 mln. eurų paramą žemės ūkio produktams populiarinti pačioje ES ir trečiosiose valstybėse

Europos Komisija patvirtino 22 programas, skirtas žemės ūkio produktams populiarinti Europos Sąjungoje ir trečiosiose valstybėse. Bendras programų, kurių dauguma bus vykdomos trejus metus, biudžetas yra 71,94 mln. eurų – iš jų 35,97 mln. eurų skyrė ES. Atrinktos programos, skiriamos populiarinti alyvuogių aliejui, pienui ir pieno produktams, mėsai, šviežiems ir perdirbtiems vaisiams bei daržovėms, ekologiškiems produktams, kiaušiniams, vynams ir spiritiniams gėrimams, sodininkystės produktams, taip pat kokybiškiems produktams, įtrauktiems į Saugomų kilmės vietos nuorodų ir geografinių nuorodų registrą arba registruotų kaip garantuoti tradiciniai gaminiai ir atitinkamai saugomų. Trys Lietuvos organizacijos – VšĮ Baltijos maisto organizacija, Lietuvos maisto pramonininkų konfederacija ir Lietuvos pienininkų asociacija „Pieno centras“ – per 3 metus gaus 5,7 mln. eurų tokioms programoms vykdyti.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/25042013_parama_zemes_ukio_produktams_populiarinti_lt.htm

Mokesčiai. Komisija padavė Ispaniją į Teisingumo Teismą dėl diskriminacinių nekilnojamojo turto mokesčių

Europos Komisija nusprendė paduoti Ispaniją į ES Teisingumo Teismą dėl diskriminacinių nekilnojamojo turto mokesčių taisyklių, dėl kurių asmenys, kurie nėra nuolatiniai šalies gyventojai, negali naudotis tokiomis pačiomis mokesčių lengvatomis, kaip nuolatiniai gyventojai.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/25042013_komisija_padave_i_teisma_ispanija_del_nekilnojamojo_turto_mokesciu_lt.htm

Balandžio mėn. sprendimų dėl pažeidimų rinkinys. Pagrindiniai sprendimai

Europos Komisija mėnesiniu sprendimų dėl pažeidimų rinkiniu imasi teisinių veiksmų prieš netinkamai įpareigojimų pagal ES teisę besilaikančias valstybes nares. Šiais su daugeliu sektorių susijusiais sprendimais siekiama užtikrinti, kad ES teisė būtų tinkamai taikoma piliečių ir įmonių labui.

2013 m. balandžio 25 d. Komisija priėmė 141 sprendimus, įskaitant 20 pagrįstų nuomonių ir 4 Europos Sąjungos Teisingumo Teismui perduotas bylas. Viena iš pagrįstų nuomonių yra dėl Lietuvos.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/25042013_sprendimu_del_pazeidimu_rinkinys_lt.htm

Šiuos ir kitus pranešimus galite rasti internete adresu:

http://europa.eu/press_room/index_en.htm

http://europa.eu/rapid/recentPressReleasesAction.do?guiLanguage=en&hits=500

Spaudos ir informacijos skyrius, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Gedimino pr. 16, LT-01103 Vilnius, tel: +370 5 2313186, fax: +370 5 2313192

Europos Komisija (EK) , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra