Europos Komisijos 2013 m. balandžio 23 d. pranešimai

Autorius: Data: 2013-04-23 , 15:34 Spausdinti

Kova su mokesčių slėpimu. Europos Komisija steigia ekspertų grupę „Gero mokesčių valdymo klausimai“

Kaip vienas iš suderintų veiksmų kovojant su mokesčių vengimu ir slėpimu 2013 m. balandžio 23-ąją įsteigiama nauja Komisijos ekspertų grupė „Gero mokesčių valdymo klausimai“. Ekspertų grupė stebės valstybių narių pažangą sprendžiant agresyvaus mokesčių planavimo klausimą ir imantis griežtų priemonių prieš mokesčių rojus pagal praeitais metais Europos Komisijos pateiktas rekomendacijas (žr. IP/12/1325). Siekiama užtikrinti, kad realių ir veiksmingų priemonių šioms problemoms spręsti valstybės narės imtųsi laikydamosi darnios ES sistemos. Ekspertų grupę sudarys įvairių suinteresuotųjų šalių – nacionalinių mokesčių administratorių, Europos Parlamento, verslo, akademinės bendruomenės, nevyriausybinių organizacijų ir kitų įstaigų – atstovai. Be to, taip bus skatinamas dialogas bei žinių mainai – tai gali padėti užtikrinti darnesnes ir veiksmingesnes ES priemones kovojant su mokesčių slėpimu ir vengimu.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/23042013_kova_su_mokesciu_slepimu_lt.htm

A. Vassiliou džiaugiasi pirmųjų europinių universitetų atvirų masinio nuotolinio mokymo kursų pradžia

11 šalių partneriai bendromis jėgomis ir remiant Europos Komisijai, pradėjo pirmąją europinės atvirų masinio nuotolinio mokymo kursų (angl. santrumpa „MOOC“) iniciatyvą. MOOC – tai nuotolinės universitetinio mokslo programos, kurios suteikia gyventojams galimybę įgyti kokybišką išsilavinimą neišėjus iš namų. Nemokamai ir 12 skirtingų kalbų bus galima klausyti apie 40 įvairiausių dalykų kursų. Iniciatyvai vadovauja Europos nuotolinio mokymo universitetų asociacija (EADTU), joje daugiausia dalyvauja atvirieji universitetai. Dalyvauja partneriai iš Prancūzijos, Italijos, Lietuvos, Nyderlandų, Portugalijos, Slovakijos, Ispanijos, Jungtinės Karalystės, Rusijos, Turkijos ir Izraelio. Išsami informacija apie iniciatyvą ir siūlomus kursus pateikiama portale http://www.openuped.eu/.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/23042013_nuotolinio_mokymo_kursu_pradzia_lt.htm

Šiuos ir kitus pranešimus galite rasti internete adresu:

http://europa.eu/press_room/index_en.htm

http://europa.eu/rapid/recentPressReleasesAction.do?guiLanguage=en&hits=500

Spaudos ir informacijos skyrius, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Gedimino pr. 16, LT-01103 Vilnius, tel: +370 5 2313186, fax: +370 5 2313192

123rf.com. nuotr.

Europos Komisija (EK) , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra