Europos Komisijos 2013 m. balandžio 10 d. pranešimai

Autorius: Data: 2013-04-10 , 14:46 Spausdinti

Balandžio 11 d. Briuselyje bus apdovanota geriausia jaunoji ES vertėja iš Lietuvos Giedrė Pupšytė

Ketvirtadienį, 2013 m. balandžio 11-ąją, Briuselyje už švietimą, kultūrą, daugiakalbystę ir jaunimą atsakinga Europos Komisijos narė Androulla Vassiliou įteiks prizus Europos Komisijos organizuojamo jaunųjų vertėjų konkurso „Juvenes Translatores“ nugalėtojams. Dvidešimt septyni moksleiviai – po vieną iš kiekvienos valstybės narės – pakviesti į Briuselį atsiimti apdovanojimo ir diplomo už geriausią vertimą savo šalyje. Lietuvoje geriausia jaunąja vertėja išrinkta Žemaičių Naumiesčio gimnazijos moksleivė Giedrė Pupšytė. Giedrę konkursui parengė jos anglų kalbos mokytoja Danguolė Naujokienė.

Apdovanojimų ceremoniją bus galima stebėti tiesiogiai internetu ec.europa.eu/translatores. Ceremonijos pradžia – 12 val. Lietuvos laiku.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/10042013_geriausia_es_verteja_is_lietuvos_lt.htm

Vidaus saugumas. Kas nuveikta?

Organizuotas nusikalstamumas tebėra didelė ES vidaus saugumo problema. ES toliau susiduria su didelėmis saugumo grėsmėmis, tokiomis kaip elektroninis nusikalstamumas, prekyba žmonėmis, stiprėjantis smurtinis ekstremizmas, o taip pat pinigų plovimas ir korupcija. Šios grėsmės išvardytos balandžio 10 d. paskelbtoje Komisijos metinėje ES vidaus saugumo strategijos įgyvendinimo ataskaitoje. Joje išskirtos kiekvieno iš šios 2011–2014 m. strategijos tikslų sritys, kurioms valstybės narės ir ES agentūros turėtų skirti ypatingą dėmesį.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/10042013_vidaus_saugumas_lt.htm

Šiuos ir kitus pranešimus galite rasti internete adresu:

http://europa.eu/press_room/index_en.htm

http://europa.eu/rapid/recentPressReleasesAction.do?guiLanguage=en&hits=500

Spaudos ir informacijos skyrius, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Gedimino pr. 16, LT-01103 Vilnius, tel: +370 5 2313186, fax: +370 5 2313192

Europos Komisija (EK) , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra