Europos Komisijos 2012 m. spalio 10 d. pranešimai

Autorius: Data: 2012-10-10 , 15:50 Spausdinti

Mažmenininkai imasi priemonių maisto švaistymui stabdyti

Mažmenininkai įsipareigojo imtis savanoriškų priemonių, kurios padėtų išvengti atliekų, visų pirma – maisto švaistymo. 2012 m. spalio 9 d. Briuselyje vykusiame mažmeninės prekybos sektoriaus forume jie patvirtino nuostatą, kad, nepaisant sunkios ekonominės padėties, būtina pereiti prie efektyvaus išteklių naudojimo ekonomikos. Apžvelgdami ankstesniais metais išsikeltus tvarumo tikslus pagrindinėse srityse, kaip antai plėsti prekybą ekologiškais gaminiais, jie atkreipė dėmesį į didelę pažangą.

Daugiau informacijos: 

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/10102012_maisto_svaistymas_lt.htm

Pramonės revoliucija grąžina pramonę Europai

Kad užtikrintų tvarų ekonomikos augimą, sukurtų kokybiškų darbo vietų ir išspręstų visuomenei kylančius uždavinius, XXI amžiuje Europa turi iš esmės pakeisti mažėjančio pramonės vaidmens tendencijas. Reikia imtis skubių veiksmų, kad dabartinė tendencija būtų nukreipta priešinga linkme ir iki 2020 m. ES pramonės BVP dalis nuo dabartinio 15,6 proc. lygio padidėtų iki 20 proc. Todėl Komisija siūlo imtis prioritetinių veiksmų, kuriais būtų skatinamos investicijos į naujas technologijas, gerinama verslo aplinka bei prieiga prie rinkų, sudaromos palankesnės sąlygos gauti finansavimą (ypač MVĮ), o darbuotojų gebėjimai atitiktų pramonės reikmes.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/10102012_pramone_lt.htm

Europos ir pasaulinę kovos su mirties bausme dieną ES pabrėžia, kad yra pasiryžusi ir toliau siekti visuotinio mirties bausmės panaikinimo

Spalio 10-ąją minima pasaulinė ir Europos kovos su mirties bausme diena. Europos Sąjunga – prieš mirties bausmės vykdymą bet kokiais atvejais ir bet kokiomis aplinkybėmis. Visuotinis jos panaikinimas yra vienas iš svarbiausių ES žmogaus teisių politikos tikslų.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/10102012_mirties_bausme_lt.htm

Šiuos ir kitus pranešimus galite rasti internete adresu:

http://europa.eu/press_room/index_en.htm       

http://europa.eu/rapid/recentPressReleasesAction.do?guiLanguage=en&hits=500

Spaudos ir informacijos skyrius, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Naugarduko g. 10, LT-01309 Vilnius, tel: +370 5 2313186, fax: +370 5 2313192

Europos Komisija (EK) , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra