Europos Komisijos 2012 m. lapkričio 29 d. pranešimai

Autorius: Data: 2012-11-29 , 16:35 Spausdinti

Siekdama paskatinti e. prekybą Europos Sąjungoje, Komisija pradeda konsultacijas dėl integruotos siuntinių pristatymo rinkos

Daugeliui e. prekybos įmonių ikikalėdinis laikotarpis yra vienas iš aktyviausių metų prekybos laikotarpių. Tačiau dėl pristatymo problemų kai kurios iš jų nepasinaudoja verslo galimybėmis. Tyrimų duomenimis, tik 9 % ES vartotojų perka internetu iš kitų šalių. Ir e. mažmenininkai, ir vartotojai reiškia susirūpinimą dėl dabartinių internetu užsisakytų prekių pristatymo sistemų trūkumų. 57 % e. mažmenininkų mano, kad tarpvalstybinis pristatymas yra prekybos kliūtis, o 47 % vartotojų nerimauja dėl kitose šalyse įsigytų prekių pristatymo. Veiksminga pristatymo (ir grąžinimo) sistema yra būtina norint paskatinti tolesnį e. prekybos augimą ir atitinkamai vartotojams suteikti didesnį pasirinkimą ir užtikrinti didesnį patogumą.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/29112012_siuntiniu_pristatymo_rinka_lt.htm

Aplinka. 2013 m. Europos žalioji sostinė – Prancūzijos miestas Nantas

2012 m. lapkričio 29 d. Briuselyje vykstančiose iškilmėse Ispanijos miestas Vitorija-Gasteisas Europos žaliosios sostinės apdovanojimą perduos šeštam pagal dydį Prancūzijos miestui Nantui. 2013 m. Europos žaliosios sostinės titulas Nantui paskirtas po intensyvaus 2010 m. vykusio konkurso, kuriame dalyvavo visos Europos miestai.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/29112012_europos_zalioji_sostine_lt.htm

Transporto infrastruktūra. Komisija skiria daugiau nei 1,2 mlrd. EUR pagrindiniams TEN-T projektams finansuoti

Europos Komisija paskelbė du kvietimus teikti paraiškas pagal 2012 m. Transeuropinio transporto tinklo (TEN-T) daugiametes ir metines programas ir skiria 1,265 mlrd. EUR Europos visų rūšių transporto (oro, geležinkelių, kelių ir jūrų bei vidaus vandens kelių, įskaitant logistikos ir pažangiąsias transporto sistemas) infrastruktūros projektams visose ES valstybėse narėse finansuoti.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/29112012_transporto_infrastruktura_lt.htm

Aplinka. Komisija mano, kad Europos gerovė turi būti kuriama atsižvelgiant į planetos ekologines galimybes

Europos Komisija lapkričio 29-ąją pateikė pasiūlymą dėl Aplinkosaugos veiksmų programos, kuria remiantis iki 2020 m. būtų vykdoma ES aplinkos politika. Neseniai paskelbusi artimiausio laikotarpio augimo rekomendacijas, kuriose pabrėžiamas poreikis užtikrinti augimą ne tik dabar, bet ir ateityje, Komisija teikia pasiūlymus dėl gamtos apsaugos, tvaraus augimo skatinimo, naujų darbo vietų kūrimo ir prielaidų Europos gerovei ir sveikatai sudarymo, atsižvelgiant į planetos galimybes.

Daugiau informacijos:

http://www.acceptance.ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/29112012_planetos_ekologines_galimybes_lt.htm

Šiuos ir kitus pranešimus galite rasti internete adresu:

http://europa.eu/press_room/index_en.htm

http://europa.eu/rapid/recentPressReleasesAction.do?guiLanguage=en&hits=500

Spaudos ir informacijos skyrius, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Naugarduko g. 10, LT-01309m Vilnius, tel: +370 5 2313186, fax: +370 5 2313192 

Reuters/Scanpix nuotr.

Europos Komisija (EK) , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra