Europos Komisijos 2012 m. lapkričio 15 d. pranešimai

Autorius: Data: 2012-11-15 , 16:32 Spausdinti

Aplinka. Komisija teikia Europos vandens išteklių išsaugojimo metmenis

Komisija paskelbė Europos vandens išteklių išsaugojimo metmenis – strategiją, kaip užtikrinti, kad geros kokybės vandens pakaktų žmonių, ekonomikos ir aplinkos poreikiams patenkinti.

Daugiau informacijos: 

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/15112012_vandens_istekliai_lt.htm

Komisija įspėja trečiąsias šalis dėl nepakankamų pastangų kovojant su neteisėta žvejyba

Europos Komisija ėmėsi aktyviau kovoti su neteisėta žvejyba pasauliniu mastu ir įspėjo aštuonias trečiąsias šalis, kad jos gali būti priskirtos šalims, kurias Komisija laiko nebendradarbiaujančiomis kovos su neteisėta, nedeklaruojama ir nereglamentuojama (NNN) žvejyba srityje. Šios šalys yra Belizas, Kambodža, Fidžis, Gvinėja, Panama, Šri Lanka, Togas ir Vanuatu.

Ketvirtadienį, 2012 m. lapkričio 15-ąją, priimtas sprendimas yra pirmasis tokio pobūdžio sprendimas; juo pabrėžiama, kad šios šalys nepakankamai kovoja su neteisėta žvejyba. Jame nurodomi konkretūs trūkumai, tokie kaip dialogo ar veiksmų, kuriais būtų šalinami žvejybos veiklos stebėsenos, kontrolės ir priežiūros trūkumai, stoka, ir siūlomi taisomieji veiksmai. Šiame etape į sprendimą neįtraukta jokių prekybą veikiančių priemonių. Minėtoms aštuonioms šalims buvo pranešta ir suteikta pakankamai laiko, kad jos galėtų reaguoti ir imtis priemonių padėčiai taisyti.

Be to, Komisija kiekvienai šaliai pasiūlė veiksmų planą. Jei padėtis nepasitaisys, ES gali imtis papildomų veiksmų, kurie gali apimti ir su prekyba susijusias priemones, pavyzdžiui, gali būti uždrausta žuvininkystės produktus parduoti Europos Sąjungoje.

Daugiau informacijos:

http://www.acceptance.ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/15112012_neteiseta_zvejyba_lt.htm

Šiuos ir kitus pranešimus galite rasti internete adresu:

http://europa.eu/press_room/index_en.htm

http://europa.eu/rapid/recentPressReleasesAction.do?guiLanguage=en&hits=500

Spaudos ir informacijos skyrius, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Naugarduko g. 10, LT-01309 Vilnius, tel: +370 5 2313186, fax: +370 5 2313192

Europos Komisija (EK) , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra