Europos Komisijos 2012 m. gruodžio 7 d. pranešimai

Autorius: Data: 2012-12-07 , 15:32 Spausdinti

Pacientų reikalai svarbiausia. Skaitmeninė sveikatos priežiūros ateitis

Europos Komisija paskelbė veiksmų planą, pagal kurį bus šalinamos kliūtys, trukdančios visapusiškai taikyti skaitmeninius sprendimus Europos sveikatos priežiūros sistemose. Rūpinantis nauda pacientams, siekiama gerinti sveikatos priežiūrą, sudaryti daugiau galimybių pacientams patiems spręsti dėl priežiūros, taip pat sumažinti išlaidas. Pacientai ir sveikatos priežiūros specialistai noriai naudoja nuotolinės sveikatos priežiūros būdus, milijonai europiečių yra atsisiuntę išmaniųjų telefonų taikomųjų programų, kuriomis stebima jų sveikata ir būklė, tačiau dar yra galimybių geriau išnaudoti skaitmenines priemones, siekiant pagerinti sveikatos priežiūrą ir dar daugiau sutaupyti.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/07122012_sveikata_lt.htm

Komisija atveria svetainę ES įgūdžių panorama, skirtą įgūdžių pasiūlos ir paklausos neatitikties problemai spręsti

Penktadienį, 2012 m. gruodžio 7-ąją, Europos Komisija oficialiai pristatė ES įgūdžių panoramą – svetainę, kurioje pateikiama kiekybinė ir kokybinė informacija apie trumpalaikius ir ilgalaikius įgūdžių poreikius, pasiūlą bei įgūdžių pasiūlos ir paklausos neatitiktį. Panorama grindžiama ES ir valstybių narių surinktais duomenimis ir prognozėmis, ja remiantis bus galima nustatyti labiausiai populiarėjančias profesijas ir profesijas, kurių darbuotojų ima stigti ir daug darbo vietų lieka neužpildytos. Nepaisant didelio nedarbo, šiuo metu ES yra maždaug 2 mln. laisvų darbo vietų. Svetainėje pateikiama išsami informacija, suskirstyta pagal sektorius, profesijas ir šalis.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/07122012_svetaine_lt.htm

Teisėsaugos priemonių vertinimo išvada – kurti naujų ES lygmens duomenų bazių nereikia

Tiek kovojant su sunkiu organizuotu nusikalstamumu (pavyzdžiui, terorizmu, prekyba žmonėmis, narkotikais arba ginklais), tiek nusikaltimų užsienyje (pavyzdžiui, žmogžudystės arba seksualinio smurto prieš vaikus) atvejais teisėsaugos institucijoms labai svarbu keistis informacija.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/07122012_teisesauga_lt.htm

Šiuos ir kitus pranešimus galite rasti internete adresu:

http://europa.eu/press_room/index_en.htm

http://europa.eu/rapid/recentPressReleasesAction.do?guiLanguage=en&hits=500

Spaudos ir informacijos skyrius Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Naugarduko g. 10, LT-01309, ilnius, tel: +370 5 2313186, fax: +370 5 2313192

Reuters/Scanpix nuotr.

Europos Komisija (EK) , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra