Europos Komisijos 2012 m. gruodžio 13 d. pranešimai

Autorius: Data: 2012-12-13 , 15:24 Spausdinti

Nauja duomenų bazė „Board Ready Women“ griauna mitus ir kliūtis, trukdančias moterims kilti karjeros laiptais

Pagal Europos verslo mokyklų iniciatyvą sudarytas 8 000 valdyboms tinkamų moterų sąrašas „Global Board Ready Women“ perkeliamas į internetinę duomenų bazę. Visos į šį sąrašą įtrauktos moterys atitinka griežtus biržinių bendrovių nustatytus įmonių valdymo reikalavimus. Šios moterys yra aukštos kvalifikacijos ir jau šiandien yra pasiruošusios tapti valdybos narėmis. Internete skelbiamas valdyboms tinkamų moterų sąrašas, kuriuo galės pasinaudoti korporacijos ir vadovų paieškos bendrovės, nuolat ilgėja. Jis akivaizdžiai rodo, kad yra daugiau nei pakankamai labai aukštos kvalifikacijos moterų, galinčių padėti Europos ir pasaulio bendrovėms žengti į XXI a., ir kad atėjo laikas sugriauti nematomas kliūtis, trukdančias moterims pakilti karjeros laiptais į direktorių valdybos nario pareigas.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/12122012_moterys_lt.htm

Sąžiningoms įmonėms bus suteiktas dar vienas šansas – Komisija siūlo šiuolaikiškas bankroto taisykles

Pateikiamu Europos Komisijos pasiūlymu modernizuoti europines tarpvalstybinio įmonių bankroto taisykles ištiesiama pagalbos ranka nuo ekonomikos krizės nukentėjusioms įmonėms – taip iš esmės galinčioms veikti įmonėms suteikiamas dar vienas šansas. Komisija siūlo modernizuoti dabartines tarpvalstybinio bankroto taisykles, kurios buvo priimtos 2000 m. Pasimokius iš dešimties metų patirties, naujosiose taisyklėse pagrindinis dėmesys nebebus skiriamas įmonių likvidavimui – įtvirtinamas naujas principas, kad pirmiausia įmonėms reikia padėti įveikti finansinius sunkumus, kartu ginant kreditorių teisę atgauti savo pinigus.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/12122012_moderni_bendroviu_teise_lt.htm

„Reglamentavimo kokybė“: Kaip geriausiai pasinaudoti ES teise sunkiais laikais

Kad įmonėms būtų lengviau ir pigiau pradėti verslą, o piliečiai galėtų naudotis bendrosios rinkos privalumais, Europos Komisija paskelbė svarbių priemonių paketą, skirtą stiprinti ir gerinti Europos reglamentavimo sistemą ir užtikrinti ES „reglamentavimo kokybę“. Jam priklauso nauja nebūtinų reglamentavimo išlaidų mažinimo ES ir nacionaliniu lygmeniu programa. Ji parengta remiantis administracinės naštos mažinimo programa. Be to, ja sutvirtinamos priemonės – poveikio vertinimas, vertinimas, viešos konsultacijos, – kuriomis palaikoma ES teisės aktų kokybė. Šiuo paketu siekiama padėti ES skatinti augimą ir konkurencingumą sunkiais laikais. Jo svarbą 2012 m. spalio 18–19 d. pripažino Europos Taryba.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/12122012_reglamentavimo_kokybe_lt.htm 

Komisija planuoja modernizuoti Europos bendrovių teisę ir įmonių valdymo principus

Europos Komisija patvirtino veiksmų planą, kuriame numatomos bendrovių teisės ir įmonių valdymo sričių iniciatyvos.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/12122012_moderni_bendroviu_teise_lt.htm

Šiuos ir kitus pranešimus galite rasti internete adresu:

http://europa.eu/press_room/index_en.htm

http://europa.eu/rapid/recentPressReleasesAction.do?guiLanguage=en&hits=500

Spaudos ir informacijos skyrius Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Naugarduko g. 10, LT-01309 Vilnius, tel: +370 5 2313186, fax: +370 5 2313192

Europos Komisija (EK) , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra