Europos Komisijos 2012 m. birželio 15 d. pranešimai

Autorius: Data: 2012-06-15 , 16:48 Spausdinti

Trečiajame metiniame ES Baltijos jūros regiono strategijos forume bus svarstomi Baltijos jūros regiono darnaus vystimosi klausimai

2012 m. birželio 18–19 d. Kopenhagoje vyks trečiasis metinis ES Baltijos jūros regiono strategijos forumas ir keturioliktasis Baltijos vystimosi forumas. Forumuose dalyvaus daug šio regiono aukšto rango asmenų ir politikų, įskaitant Danijos kronprincą Frederiką, Danijos Karalystės Ministrę Pirmininkę Helle Thorning-Schmidt, Estijos Ministrą Pirmininką Andrusą Ansipą.

Renginiuose taip pat dalyvaus už transportą atsakingas Europos Komisijos pirmininko pavaduotojas Siimas Kallasas, už regioninę politiką atsakingas Europos Komisijos narys Johannesas Hahnas ir Baltijos vystymosi forumo pirmininkas Hansas Skovas Christensenas.

Forumas suburs daugiau kaip 800 privačiojo sektoriaus, regioninių bendrovių, pilietinės visuomenės, mokslo ir žiniasklaidos atstovų iš Baltijos jūros regiono, įskaitant Rusiją ir Norvegiją, taip pat politikos formuotojus, kurie aptars regiono jungčių temą ir viešojo bei privačiojo sektorių atstovų bendradarbiavimą Baltijos jūros regione kuriant pažangią ir aplinkai palankią infrastruktūrą.

Daugiau informacijos:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/15062012_baltijos_juros_regiono_forumas_lt.htm

Rio +20: Jungtinių Tautų konferencija darnaus vystimosi klausimais

Po pirmojo aukščiausio lygio susitikimo aplinkos klausimais praėjus dvidešimčiai metų valstybių ir vyriausybių vadovai dalyvaus Jungtinių Tautų konferencijoje darnaus vystimosi klausimais, kuri birželio 20-22 d. vyks Rio de Žaneire.

Ši konferencija pasauliui ir Europos Sąjungai suteiks galimybę dar labiau įsipareigoti siekti darnaus vystimosi, aplinkos apsaugos ir geresnio pasaulinio valdymo. Konferencija gali būti pasaulinio perėjimo prie ekologiškos ekonomikos pradžia.

Rio +20 konferencijai skirta Europos Komisijos svetainė:

http://ec.europa.eu/environment/international_issues/rio20_en.htm

Šiuos ir kitus pranešimus galite rasti internete adresu:

http://europa.eu/press_room/index_en.htm

http://europa.eu/rapid/recentPressReleasesAction.do?guiLanguage=en&hits=500

Spaudos ir informacijos skyrius, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Naugarduko g. 10, LT-01309 Vilnius, fax: +370 5 2313192, tel: +370 5 2313186

Scanpix/Reuters nuotr.

Europos Komisija (EK) , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra