Europos balsai Trakuose

Autorius: Data: 2014-10-03 , 10:20 Spausdinti

Praeitą penktadienį po darbo vakare Trakų salos pilies kieme, europarlamentaras Antanas Guoga kartu su kitais paminėjo Lietuvos Respublikos dešimties metų sukaktį Europos Sąjungoje ir Lietuvos kelią link euro. Po darbo į nemokamą koncertą susirinko ne tik daug trakiškių, bet ir atvažiavusių iš kitų rajonų, vietovių. Visus traukė garsenybės: ne tik europarlamentaras Antanas Guoga, bet ir garsioji dainininkė Inga Valinskienė bei jaunasis Donatas Montvydas.
Savo kalboje europarlamentaras Antanas Guoga padėkojo visiems, kurie už jį balsavo rinkimuose į europarlamentą, pažymėjo, kad jis pats gyvena Trakuose ir stengsis dirbti europarlamante ne tik trakiečių, bet ir visos Lietuvos labui.
Trakų „Bočiai” pirmininkas dr. Zigmundas Ramanauskas įteikė voką Antanui Guogai, voko viršelyje užrašytą: Europos parlamento nariui Antanui Guogai, papildančiam gretas tų žmonių, kurie išlieka atmintyje ne tuo, ką jie turi, o tuo, ką jie duoda kitiems. Parašas. Trakų „Bočiai”.
Trakų rajono merė Edita Rudelienė bei administracijos direktorius Jonas Liesys įteikė Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštus, pasižymėjusiems rajono gyventojams.
Garsiosios Ingos Valinskienės atliekamos dainos sulaukė daug aplodismentų ir trakiečiai padovanojo gėlių, o Arūnas Valinskas puikiai pristatė visą renginį, irgi sulaukė didelių aplodismentų.
Po valandos trukusio Ingos Valinskienės pasirodimo, scenoje pasirodė Donatas Montvydas, kurį susirinkęs jaunimas priėmė gausiais plojimais ir šūksniais.

Trakų žemės inform.
Juozo Vercinkevičiaus nuotr.

 

Nuotraukos:

Trakiškiai gausiai susirinko į europarlamentaro Antano Guogos dovanotą koncertą.

Trakiškė Janina Dzigienė įteikė gražių gėlių puokštę Ingai Valinskienei.

Jaunimo numylėtinis Donatas Montvydas.

Kultūra Lietuva Renginiai , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra