Europos ateitis – aktyvaus jaunimo rankose

Autorius: Data: 2013-10-03 , 14:43 Spausdinti

Ketvirtadienis, 2013 m. spalio 3 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Arkikatedros aikštėje vykusios pilietinės Lietuvos ir Ukrainos jaunimo akcijos „Viena širdis“ dalyvius ir tarptautinio piešinių konkurso nugalėtojus.

Akcijos metu išskleistos Lietuvos ir Ukrainos vėliavos buvo sujungtos į vieną didelę širdį, simbolizuojančią abiejų šalių ir jos žmonių draugystę bei bendradarbiavimą. Šis Lietuvos ir Ukrainos jaunimo projektas rengiamas jau antrus metus.

„Šiandien matau dvi draugiškas tautas, kurios gali ir turi viena kitai padėti. Šalių draugystė prasideda nuo žmonių draugystės. Mus, lietuvius ir ukrainiečius, sieja ne tik bendra istorija, bet ir požiūris į ateitį. Džiaugiuosi čia matydama tiek daug jaunų žmonių. Šia draugystės dvasia jūs kursite mūsų bendrą rytojų. Esate geriausias mūsų ryšių įrodymas“, – sveikindama susirinkusį jaunimą sakė šalies vadovė.

Prezidentės teigimu, Ukraina visada buvo Europos dalis, o iniciatyvių, aktyvių jaunų žmonių dėka, Ukraina tampa dar labiau europietiška. Europos Sąjunga jaunimui suteikia daug galimybių keliauti, mokytis ir dirbti, skleistis talentui, kuris turi būti panaudotas savo šalies gerovei kurti. Valstybių ateitis yra jaunų žmonių rankose, pabrėžė Prezidentė.

Lapkričio 28-29 dienomis vyks ES ir Rytų partnerystės šalių vadovų susitikimas Vilniuje, kurio metu tikimasi pasirašyti Europos Sąjungos ir Ukrainos Asociacijos ir laisvosios prekybos sutartis bei parafuotos sutartys su Moldova ir Gruzija.

Džojos Gundos Barysaitės nuotr.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

D. Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos ir Ukrainos Draugystės dienos proga

http://www.lrp.lt/lt/prezidento_veikla/kalbos/lietuvos_respublikos_prezidentes_sveikinimas_lietuvos_ir_ukrainos_draugystes_dienos_proga.html

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra