Europinė ateitis – visų Gruzijos politinių jėgų rankose

Autorius: Data: 2013-01-11 , 16:37 Spausdinti

Penktadienis, 2013 m. sausio 11 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Gruzijos užsienio reikalų ministre Maja Pandžikidze. Tai pirmasis Gruzijos diplomatijos vadovės vizitas Lietuvoje po 2012 m. spalio 1 d. įvykusių Parlamento rinkimų.

Susitikime aptarti dvišaliai santykiai, Gruzijos europinės integracijos procesas, narystės NATO perspektyvos ir šalies vidaus politinė padėtis po Parlamento rinkimų.

Padedame ir padėsime Jūsų valstybei eiti Vakarų demokratijos keliu. Labai svarbu, kad Gruzija išlaikytų pasirinktą kryptį, tęstų pradėtus darbus ir sėkmingai įgyvendintų šalies žmonės svarbias reformas. Gruzijai šiandien reikėtų pademonstruoti sugebėjimą taikyti europinio politinio gyvenimo normas ir vertybes“, – teigė Lietuvos vadovė.

Lietuva nuosekliai remia europinę Gruzijos integraciją ir narystės NATO siekį. Pasak Prezidentės, efektyvus vidaus reformų įgyvendinimas ir demokratinės sistemos stiprinimas padėtų greičiau pabaigti derybas dėl Europos Asociacijos sutarties.

Šalies vadovė taip pat pakvietė Gruzijos vadovus atvykti į Rytų partnerystės viršūnių susitikimą, kuris įvyks šių metų lapkritį, Lietuvos pirmininkavimo ES metu.

Džojos Gundos Barysaitės nuotr.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra