ETNO vaikams. Juostų vijimas ir vilnos vėlimas

Autorius: Data: 2016-04-07 , 14:40 Spausdinti

Justė ŠALENGIENĖ, Vilniaus etninės kultūros centro vyr. koordinatorė ryšiams su visuomene

Būrelis „ETNO vaikams“ balandžio 12 d. 15 val. kviečia mažuosius mokytis vyti margaspalves juostas kaladėlėmis. Vijimas kaladėlėmis – vienas seniausių juostų audimo būdų, pasižymintis spalvų ir raštų gausa bei reikalaujantis kruopštumo ir kantrybės. Užsiėmimo metu sužinosite apie tradicinius vytinių juostų raštus, kaip nusipiešti norimą juostos raštą ir tinkamai suverti siūlus į kaladėles, nusivysite po juostelę. Kviečiame praleisti popietę drauge!

Užsiėmimo kaina 4 Eur.
Dėl riboto vietų skaičiaus būtina išankstinė registracija sandra@etno.lt arba 85 279 1287.
– – –
ETNO vaikams – tai etnokultūros studija, kur kiekvieną antradienį 15-17 val. Vilniaus etninės kultūros centre laukiami visi vaikai. Būrelio metu mažieji ne tik supažindinami su etnine kultūra, bet ir kviečiami iš arčiau pažvelgti į tradicinės kultūros įvairovę, jos interpretacijos galimybes, atranda vietos etninei kultūrai savo kasdienėje veikloje, puoselėja jos tęstinumą bei meilę jai.

VILNOS VĖLIMO KURSAI – ŠEŠIŲ UŽSIĖMIMŲ CIKLAS

Vilniaus etninės kultūros centras kviečia į vilnos vėlimo kursus. Šešių užsiėmimų ciklas, skirtas pradedantiesiems vilnos vėlėjams, kurie užsiėmimų metu galės susipažinti su vilnos rūšimis, jos apdorojimo būdais ir pačiu vėlimu. Užsiėmimų metu dalyviai bus supažindinami tiek su teorinėmis žiniomis, tiek viską išbandys praktiškai. Kursai prasidės nuo paprastų užsiėmimų susipažįstant su vėlimo pagrindais ir pačia technika, tačiau kiekvienas užsiėmimas vis sudėtingės ir kursų ciklą užbaigs šlepečių vėlimas.
Vilnos vėlimo kursus ves Sigita Pikturnaitė, kuri vilnos vėlimu užsiima daugiau nei dešimtmetį.

Detalesnę informaciją, kursų tvarkaraštį rasite: www.etno.lt/praktiniai-uzsiemimai

Etninė kultūra , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra