ETNO dirbtuvėlės. Užgavėnių kaukių gamyba

Autorius: Data: 2016-01-19 , 10:11 Spausdinti

ETNO dirbtuvėlės. Užgavėnių kaukių gamyba

Na ką, intensyviai ir nieko nelaukdami ruošiamės Užgavėnėms! O laukti tikrai nėra kada, nes jos šiemet ypatingai ankstyvos (Vilniuje švenčiamos bus vasario 6 d.)! Tad sausio 21 d. 18 val. ETNO ketvirtadienis laukia Jūsų maloniai čežėdamas plyštančių laikraščių garsais ir tekšėdamas klijų masės lašeliais – gaminsimės Užgavėnių kaukes papjėmašė technika! Kaip visuomet maloniai laukiame Jūsų gausaus būrio su mūsų draugų „Etnoarbata” kvapnios arbatos puodeliu Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34)!

Vietų skaičius labia ribotas, todėl BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA el. Paštu sandra@etno.ltarba tel. 8 5 279 1287. Dalyvių amžius 14+. Daugiau informacijos Vilniaus etninės kultūros centro internetinėje svetainėje.

– – –

„ETNO ketvirtadienis“ – tai užsiėmimai, kurių tikslas skatinti tradicinės dvasinės ir materialinės kultūros prieinamumą, pažinimą ir tęsimą bei parodyti tradicinės kultūros įvairovę, jos pritaikymo ir interpretacijos galimybes, gausinti žmonių, besidominančių etnine kultūra, bendruomenę.

„ETNO ketvirtadienis“ – tai galimybė įvairaus amžiaus ir profesijų žmonėms, kurie domisi ar dar tik nori atrasti etninę kultūrą, susipažinti su ja įvairių seminarų, diskusijų, etnokino peržiūrų, pasidainavimų, pasigrojimų ar dirbtuvėlių metu. Per užsiėmimus, gerdami lietuviškų žolelių arbatą, dainuojame liaudies dainas, grojame tradiciniais  ir „šiuolaikiniais“ muzikos instrumentais, mezgame riešines, vejame juostas, gaminame kalėdinius žaisliukus ir Užgavėnių kaukes, marginame velykinius kiaušinius, žiūrime etnokiną, klausomės paskaitų ir įvairiausių pasakojimų, atsižvelgdami tiek į dalyvių poreikius, tiek į natūralų gamtos ciklą, kalendorines šventes.

Šiais užsiėmimais norime priartinti tradicinę kultūrą visiems, norin tiems ją pažinti, tad jie vyksta vakare, kai baigiasi dienos darbai. Tai galimybė vienoje vietoje susitikti skirtingo amžiaus ir skirtingo patyrimo žmonėms bei pasidalinti savo patirtimi ir turimomis žiniomis.

Vilniaus etninės kultūros centro informacija

Etninė kultūra ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra