Estijoje aptartas nacionalinių pajėgumų planavimas

Autorius: Data: 2012-04-27 , 13:31 Spausdinti

2012 m. balandžio 23-24 d. Taline vyko trijų Baltijos valstybių nacionalinių gynybos/pajėgumų planavimo direktorių susitikimas.

Šiame susitikime dalyvavo Krašto apsaugos ministerijos Pajėgumų ir ginkluotės generalinis direktorius brigados generolas Almantas Leika, Estijos gynybos ministerijos sekretorius gynybos planavimo reikalams Margus Pae, Latvijos gynybos ministerijos Krizių valdymo departamento direktorius  politikos direktorius Janis Garisons.

Susitikimo metu buvo peržiūrėtos nacionalinių pajėgumų vidutinio ir ilgalaikio planavimo kryptys ir galimos bendrų interesų sritys, buvo nustatyti bendri nacionalinių gynybos planavimo trišalių projektų prioritetai.

„Nacionalinių gynybos planavimo sinchronizavimas tarp trijų Baltijos šalių yra ilgalaikis procesas, kuris ateityje pareikalaus labai kruopštaus planavimo ir koordinavimo. Tai tik pirmasis žingsnis siekiant įgyvendinti šiuos uždavinius ir aš labai džiaugiuosi, kad šio susitikimo metu mums pavyko nusistatyti galimas trišalio bendradarbiavimo sritis“, – apie susitikimą kalbėjo brg. gen. A. Leika.

Ankstesnis tokio lygmens nacionalinių gynybos/pajėgumų planavimo direktorių susitikimas vyko Vilniuje 2011 m. lapkritį.

Majoro Vytauto Buroko, KAM Pajėgumų ir ginkluotės generalinio direktoriaus padėjėjo, inf.

www.kam.lt

Lietuva - Estija , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra