ES kviečia teikti paraiškas „Kultūros sektoriaus pajėgumo stiprinimas“

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Europos Komisija paskelbė kvietimą teikti paraiškas „Kultūros sektoriaus pajėgumo stiprinimas“.
 
Bendras šio kvietimo tikslas – prisidėti kuriant tokią politinę, institucinę ir ekonominę aplinką, kuri leistų Rytų partnerystės ir kitų tikslinių šalių kultūros sektoriams ir jų veikėjams tapti darnaus ekonominio, socialinio ir žmogiškojo vystimosi skatintojais.
 
Paraiškas galima teikti vienai iš dviejų kvietimo krypčių: „Investavimas į žmones“ arba „Rytų partnerystės kultūros programa“. Abi kryptys siekia to paties bendro tikslo, tačiau skiriasi jų specifiniai tikslai ir apimamos geografinės teritorijos.
 
Paraiškas gali teikti įvairių tipų pelno nesiekiančios (nevyriausybinės, valstybinės etc.) organizacijos. Projekte dalyvauti turėtų partneriai bent iš trijų šalių. Svarbu pažymėti, kad projektų tikslai turėtų būti nukreipti į Rytų partnerystės ir kitų tikslinių šalių kultūros sektorių vystymą. Rytų partnerystės šalys: Ukraina, Moldova, Gruzija, Azerbaidžanas, Armėnija ir Baltarusija.
 
Didžiausia ES paramos suma krypties „Investavimas į žmones“ projektui – 400 000 eurų, o „Rytų partnerystės kultūros programos“ projektui – 700 000 eurų. Projekto trukmė – nuo 18 iki 36 mėnesių.
 
Projekto idėjos apmatų pateikimo terminas – lapkričio 19 diena.
 
Spalio 21 dieną Briuselyje ir spalio 25 dieną Kijeve vyks šiam kvietimui skirtos informacinės sesijos.
 
Oficiali informacija apie kvietimą: https://webgate.ec.europa.eu/europeaid/online-services/index.cfmdo=publi.welcome&nbPubliList=15&orderby=upd&orderbyad=
Desc&searchtype=RS&aofr=129338
.
 
Daugiau informacijos lietuvių kalba: www.kultura2007.lt.
 
Kultūros kontaktų biuro informacija
 
www.muza.lt

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra