EP Užimtumo ir socialinių reikalų komiteto delegacija lankosi Lietuvoje

Autorius: Data: 2013-05-02 , 11:37 Spausdinti

Rengiantis Lietuvos pirmininkavimui ES Tarybai, 2013 m. gegužės 2–3 d. Lietuvoje vieši Europos Parlamento Užimtumo ir socialinių reikalų komiteto delegacija. Ji susitiks su Prezidente Dalia Grybauskaite, Socialinės apsaugos ir darbo ministre Algimanta Pabedinskiene, Seimo nariais, taip pat darbdavių bei nevyriausybinių organizacijų atstovais.

Delegaciją sudaro jos vadovas Alejandro Cercas (Socialistai ir demokratai, Ispanija), taip pat EP narės Jean Lambert (Žalieji, Jungtinė Karalystė) ir Vilija Blinkevičiūtė (Socialistai ir demokratai, Lietuva).

Ketvirtadienį, gegužės 2-ąją, europarlamentarai susitinka su Prezidente D. Grybauskaite, Socialinės apsaugos ir darbo ministre A. Pabedinskiene, taip pat Užsienio reikalų ministerijos ir darbdavių organizacijų atstovais. Delegacijos nariai taip pat susipažins su Trakų neįgaliųjų užimtumo centro veikla bei buvusių narkomanų integracijos į darbo rinką projektu.

Penktadienį EP nariai lankysis Seime, kur susitiks su Socialinių reikalų ir darbo, Europos reikalų bei Švietimo, mokslo ir kultūros komitetų vadovais. Vėliau delegacija susitiks su nevyriausybinių organizacijų atstovais, taip pat lankysis Europos lyčių lygybės institute.

Gegužės 3 d. (penktadienį) 10.45–11.15 val. Europos Parlamento Informacijos biure, Gedimino pr. 16 (įėjimas iš Vilniaus g.), Vilniuje numatytas laikas delegacijos susitikimui su žurnalistais. Prašom į jį užsiregistruoti adresu robertas.pogorelis@europarl.europa.eu arba tel. 8 689 53306.

Robertas Pogorelis, EP atstovas Lietuvos žiniasklaidai, Gedimino pr. 16, LT-01103 Vilnius, tel. +370 5 2121530, mob.tel. +370 689 53306

Europos Parlamentas (EP) , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra