EP pirmininkas M. Šulcas: Lietuva sėkmingai kovoja su krize

Autorius: Data: 2012-03-02 , 11:23 Spausdinti

2012 m. kovo 1 d. Briuselyje susitikęs su Lietuvos ministru pirmininku Andriumi Kubiliumi, Europos Parlamento pirmininkas Martinas Šulcas (Martin Schulz) įvertino sėkmingas Lietuvos pastangas kovoti su krize.

„Lietuvos žmonių kantrybė taupumo priemonėms ir struktūrinėms reformoms sulaukė atlygio – šalies ekonomika vėl ėmė augti“, – susitikimo metu pažymėjo M. Šulcas. Pašnekovų nuomonės sutapo dėl to, kad vyriausybės turėtų imtis ryžtingų veiksmų pažaboti valstybės skolą, nes kitaip kils grėsmė visai ES.

A. Kubilius ir M. Šulcas sutarė ir dėl to, kad ES daugiamečio biudžeto, o ypač struktūrinių ir sanglaudos fondų lėšos neturėtų būti mažinamos, o tiesioginės žemės ūkio išmokos turėtų būti paskirstomos teisingiau ir lygiau. 

M. Šulcas išreiškė tvirtą paramą Lietuvos pastangoms integruoti savo energetikos sistemą į ES energetinę erdvę. Jis taip pat palinkėjo sėkmės Lietuvai rengiantis kitąmet pirmininkauti ES Tarybai. M. Šulcas pasidžiaugė A. Kubiliaus patikinimu, kad Lietuva toliau vykdys proeuropietišką politiką, nesvarbu, kuri partija laimėtų šių metų Seimo rinkimus.

Robertas Pogorelis, EP Press Officer for Lithuania, Naugarduko 10, LT-01309 Vilnius, Lithuania, phone +370 5 2121530, GSM +370 689 53306

Lietuva - Belgija , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra