EP narės R. Morkūnaitės naujienlaiškis

Autorius: Data: 2014-03-04 , 13:05 Spausdinti

Mielieji,

trumpi laiškai Jums primena susitikimus ir juose išgirstas mintis, o kartu žymi, jog baigiasi dar vienas mėnuo. Pastarasis – ne tik gausus neeiliniais įvykiais EuroMaidane, bet ir žymintis mūsų Laisvės pavasarį, kurį jau pradėjome švęsti. Ir štai čia užplūsta dvejopi jausmai: labai smagu, kad Lietuvoje mūsų valstybės gimtadienį minime vis išradingiau ir gausesniu būriu, tačiau kita vertus, šių metų šventės buvo palydėtos baisių įvykių ir netekčių Ukrainoje, kuriai kaip niekad reikėjo palaikymo. Džiaugiuosi, kad tam palaikymui susitelkėme, tačiau tik laikas parodys, ar Laisvės aikštei Kijeve, tapusiai kruvinų susidūrimų liudininke, lemta tapti proeuropietiškos, demokratiškos Ukrainos simboliu.

Vasaris išties išskirtinis mėnuo daugelio šalių kelyje į Laisvę ir Nepriklausomybę. Mūsų kelyje jis taip pat žymi svarbius istorinius lūžius per simbolius, kurių nesugebėjo sutrypti totalitarinis režimas. Tarp tokių nepamintų simbolių ir Signatarų namai bei kambarys, kuriame buvo pasirašytas Vasario 16-osios Aktas, ir Arkikatedra Bazilika, šių metų vasarį mininti 25-ąjį atšventinimo jubiliejų.

Džiaugiuosi, kad šie ženklai ir mūsų kelio į Laisvę vienybė pastaraisiais metais vis labiau suburia, jungia, uždega. Tai dar vienas gražus vasario ženklas.

su šventiškais pavasario linkėjimais,

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

Europos Parlamento narė

EP: Radvilė Morkūnaitė , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra