Energetikos ministru tapo R. Masiulis

Autorius: Data: 2014-09-22 , 15:35 Spausdinti

LRT televizijos laida „Laba diena, Lietuva“, LRT.lt

Energetikos ministru bus paskirtas „Klaipėdos nafta“ vadovas Rokas Masiulis, LRT televizijos laidoje „Laba diena, Lietuva“ patvirtino premjeras Algirdas Butkevičius. Ministro Pirmininko teigimu, naujojo ministro prioritetas turėtų būti sklandžios suskystintųjų gamtinių dujų terminalo statybos.

„Neseniai buvau susitikęs su Seimo pirmininke, ji pristatė kandidatą į energetikos ministro postą „Klaipėdos nafta“ vadovą Roką Masiulį. Po to kalbėjausi su Prezidente ir prieš pusę valandos pasirašiau Prezidentei teikimą R. Masiulį skirti energetikos ministru. Prezidentė pasakė, kad neprieštarauja ir prieš išvykdama į Jungtines Amerikos Valstijas, manau, pasirašys dekretą“, – kalba A. Butkevičius.

R. Masiulis nuo 2010 metų ėjo generalinio direktoriaus pareigas bendrovėje „Klaipėdos nafta“. Šį įmonė atsakinga už Suskystintų gamtinių dujų terminalo projekto įgyvendinimą. Anksčiau R. Masiulis yra dirbęs tarptautinėse audito bendrovėse, ėjo direktoriaus pareigas finansinių paslaugų įmonėje, rašoma Prezidentūros pranešime spaudai.

R. Masiulis Vilniaus universitete yra baigęs ekonomikos studijas, taip pat turi tarptautinių santykių ir politikos mokslų bakalauro laipsnį.

Darbo partija kandidatūrai neprieštaravo

Ministras Pirmininkas pasidžiaugė, kad Darbo partija neprieštaravo ministro kandidatūrai: „Darbo partija šiandieną posėdžiaudama suprato, jog reikia skirti tikrai atsakingą, kompetentingą žmogų, elgtis labai atsakingai. Mane tai nuteikė labai pozityviai. Tikiuosi, kad šis žmogus ir toliau bus atsakingas, pirmiausiai už suskystintų gamtinių dujų terminalo projekto įgyvendinimą. Jam, kaip „Klaipėdos naftos“ vadovui šiuo metu tai yra pagrindinė užduotis.“

Pasak premjero, suskystintų dujų terminalas šiuo metu yra vienas svarbiausių Lietuvos energetikos projektų. Jis reikšmingas ne tik Lietuvai, tačiau ir visam regionui. „Žinant, kokia šiuo metu yra geopolitinė padėtis, projekto svarba dar labiau išauga. Jau šiandieną galiu visus nuraminti, kad dėl naujos turimos infrastruktūros tikrai tujų kaina nepadidės. Turėjome galimybę amortizuoti visus galimus kainos ūgtelėjimus“, – LRT televizijos laidoje „Laba diena, Lietuva“ pabrėžė premjeras.

Nuotr. – ve.lt

Ekonomika , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra