Energetikos ir technikos muziejuje – I. Maldžiūno fotografijų paroda „China. 1/5“

Autorius: Data: 2012-10-09 , 09:34 Spausdinti

Šį rudenį fotomenininkas Ignas Maldžiūnas dviejuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose pristatys naują savo fotografijų parodą „China. 1/5“. 2012 m. spalio 11 d., ketvirtadienį, 18.00 val. parodos atidarymas vyks Vilniuje, Energetikos ir technikos muziejuje (Rinktinės g. 2), o nuo 20 val. atidarymo šventė persikels į „KultFlux – kultūros platformą“.

Vilniuje I. Maldžiūno fotografijas galima bus apžiūrėti iki spalio 31 d.

Kauno gyventojus ir svečius autorius į parodos atidarymą „Fluxus“ ministerijoje (Jonavos g. 2) pakvies lapkričio 2 d., penktadienį, 19.00 val. Atidarymą Kaune lydės alternatyvios elektroninės muzikos grupės „Fusedmarc“ koncertas, kuris nuo 21 val. „Fluxus“ ministerijos erdves pripildys rytietiškų garsų.

Surengęs ne vieną asmeninę parodą Lietuvoje ir užsienyje, nuolat kuriantis fotografijas įvairiems meniniams bei komerciniams projektams, fotografas Ignas Maldžiūnas parodoje „China. 1/5“ eksponuos fotografijas, sukurtas kelionės po Kiniją metu.

Kitaip nei daugeliui keliautojų, I. Maldžiūnui fotografija yra ne malonus kelionės priedas, bet jos tikslas. „Mano kelionės skirtos fotografijai, todėl jau seniai žvelgiu į pasaulį tarsi pro objektyvą“, – sakė jis. „Noriu, kad kiekviena mano nuotrauka pasakotų istoriją, kad sukeltų žmonėms savitų emocijų, momentinių ar egzistencinių“, – teigė fotografas.

Daiva Savickienė, tel. 211 23 36, vrt@vilnius.lt

Parodos , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra