Emocinės paramos telefonais atsiliepta į 22 tūkst. daugiau skambučių

Autorius: Data: 2011-02-25 , 10:53 Spausdinti

Emocinė parama telefonu tapo gerokai prieinamesnė. Lietuvos telefoninių psichologinės pagalbos tarnybų asociacija (LTPPTA) įgyvendino plėtros projektą, leidusį tarnyboms dirbti daugiau nei 4 000 valandų per metus ilgiau ir atsiliepti į 22 tūkst. daugiau skambučių negu iki šiol. Šiam projektui paramą skyrė telekomunikacijų bendrovė „Tele2“.

„Kiekvienas skambutis emocinės pagalbos telefonu gelbėja gyvybes. Džiaugiamės, kad daugiau žmonių galės pasinaudoti šios tarnybos pagalba“, − sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Projekte dalyvavo penkios LTPPTA vienijamos telefoninės emocinės paramos tarnybos: „Vaikų linija“, „Jaunimo linija“, „Vilties linija“, „Pagalbos moterims linija“ ir „Linija Doverija“. Įgyvendinant projektą buvo ne tik ilginamas tarnybų darbo laikas, rengiami nauji savanoriai ir keliama jau dirbančių kvalifikacija − asociacija taip pat padėjo tarnyboms apsirūpinti nauja įranga.

„Labai svarbu, kad patekęs į krizinę situaciją žmogus žinotų, jog turi su kuo pasikalbėti. Tam reikia užtikrinti, kad sunkią akimirką jis galėtų kuo paprasčiau ir greičiau prisiskambinti emocinės paramos tarnybai. Štai kodėl projektas, leidęs pailginti tarnybų laiką, yra toks reikšmingas“, − teigia dr. Paulius Skruibis, Lietuvos telefoninių psichologinės pagalbos tarnybų asociacijos prezidentas.

Lietuvos telefoninių psichologinės pagalbos tarnybų asociacija (LTPPTA) yra nevyriausybinė organizacija, vienijanti Lietuvoje veikiančias tarnybas, kuriose telefonu ir internetu emocinę paramą teikia specialiai tam paruošti savanoriai, o psichologinę pagalbą – psichikos sveikatos specialistai. LTPPTA vykdo savižudybių ir psichologinių krizių, smurto bei priekabiavimo prevencijos programas ir padeda steigtis naujoms telefoninės pagalbos organizacijoms.

Daugiau informacijos: Jolanta Jarmolovičiūtė, Lietuvos telefoninių psichologinės pagalbos tarnybų asociacijos administratorė, mob. +370 675 28136, el. paštas info@klausau.lt, www.klausau.lt

Lietuva , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra