Elevatoriai skirtingiems našumo poreikiams

Autorius: Data: 2019-11-06 , 11:33 Spausdinti

Elevatoriai skirtingiems našumo poreikiams

 

PR

Ūkis be grūdų elevatoriaus sunkiai įsivaizduojamas. Atlikdamas grūdų pernešimo ir saugojimo funkciją, elevatorius atlieka esminę funkciją ir patenkina įvairius našumo ir automatizavimo poreikius. Elevatoriai naudojami smulkiuose ir vidutinio dydžio ūkiuose, taip pat dideliuose objektuose ir industriniuose objektuose.

 

Gamintojai turi skirtingų serijų elevatorių skirtingiems poreikiams patenkinti. Mažesni elevatoriai naudojami tik derliaus nuėmimo periodu, didesni aptarnauja tokius grūdų transportavimo punktus kai planuojamas itin didelis metinis transportavimo kiekis. Didžiausi elevatoriai naudojami industrinėms reikmėms, kai darbas vyksta kiekvieną dieną ištisus metus esant labai dideliems grūdų transportavimo kiekiams.

Elevatoriai skirti tokioms grūdų kultūroms kaip kviečiai, rapsai, miežiai, kvietrugiai, žirniai, pupos. Automatizacija kasmet įgauna vis didesnį pagreitį, o elevatorių ir konvejerių gamintojai neatsilieka nuo tendencijų ir kasmet investuoja dideles sumas pinigų modernizavimui bei įrenginių kokybei kelti. Elevatoriai privalo būti pritaikyti nenutrūkstamam darbui lauko sąlygomis, todėl yra gaminami iš cinkuoto plieno ir kitų tvirtų metalo gaminių.

Reklama ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra