EK narė A. Vassiliou remia Lietuvos pastangas spręsti švietimo ir jaunimo klausimus

Autorius: Data: 2013-09-05 , 10:09 Spausdinti

Už švietimą, kultūrą, daugiakalbystę ir jaunimo reikalus atsakinga Europos Komisijos narė Androulla Vassiliou 2013 m. rugsėjo 5–10 d. lankysis Lietuvoje ir parems ES Tarybai pirmininkaujančios Lietuvos pastangas užtikrinti, kad pagal politinę darbotvarkę pirmiausia būtų sprendžiami kokybiško švietimo ir jaunimo galimybių klausimai.

Vizito metu Komisijos narė A. Vassiliou kartu su Lietuvos Respublikos prezidente Dalia Grybauskaite pradės ES jaunimo konferenciją, o su ministru pirmininku Algirdu Butkevičiumi – konferenciją „Europos aukštasis mokslas pasaulyje“. Komisijos narė taip pat susitiks su švietimo ir mokslo ministru Dainiumi Pavalkiu, socialinės apsaugos ir darbo ministre Algimanta Pabedinskiene ir Seimo nariais.

„Džiaugiuosi, kad ES Tarybai pirmininkaujanti Lietuva pabrėžia švietimo ir jaunimo svarbą užtikrinant tvarų augimą ir darbo vietų kūrimą, – sakė Komisijos narė A. Vassiliou. – Tai svarbus ženklas šiuo metu, kai ruošiamės pradėti vykdyti programą „Erasmus+“, pagal kurią kitus septynerius metus 4 milijonai jaunųjų europiečių galės studijuoti, atlikti praktiką, mokyti arba savanoriauti užsienyje. Nekantrauju naująją programą ir jos galimybes vizito metu aptarti susitikimuose su studentais.“

Numatomi trys susitikimai su žiniasklaidos atstovais:

Rugsėjo 5 d. 11.30 val. EK narės Androulla Vassiliou ir Švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio spaudos konferencija, Pirklių klubas, Gedimino pr. 25, Vilnius (Dėl akreditacijos kreiptis el. pašto adresu: jurate.zuolyte@mosta.lt arba tel. nr: +370 5 2107123 )

Rugsėjo 9 d. 14.30 val. EK narės Androulla Vassiliou, LR Seimo Švietimo, mokslo ir Kultūros komiteto pirmininkės Audronės Pitrėnienės, LR Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkės Kristinos Miškinienės ir LR Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininko Juro Poželos spaudos konferencija, LR Seimas, Gedimino pr. 53, Vilnius (Dėl akreditacijos kreiptis į LR Seimo kanceliarijos Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene skyrių)

Rugsėjo 10 d. 9 val. EK narės Androulla Vassiliou, Socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės, Europos jaunimo forumo pirmininko pavaduotojo Lloyd Russell-Moyle ir LiJOT prezidentės Loretos Senkutės spaudos konferencija, Crowne Plaza Vilnius viešbutis, M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius (Dėl akreditacijos kreiptis el. pašto adresu: dalia.milkeviciene@socmin.lt arba tel. nr: +370 5 706 68191)

Daugiau informacijos apie vizitą:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/04092013_ek_nare_vassiliou_remia_lt_pastangas_spresti_svietimo_ir_jaunimo_klausimus_lt.htm

Taip pat siunčiame nuorodą į atnaujintą informaciją apie Europos Komisijos narių vizitus į Lietuvą (rugsėjo 4-20 d.):

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/04092013_ek_nariu_vizitai_rugsejo_4-20_d_lt.htm

Spaudos ir informacijos skyrius Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje Gedimino pr. 16, LT-01103 Vilnius, tel: +370 5 2313186, fax: +370 5 2313192

Nuotraukoje: A. Vassiliou

Europos Komisija (EK) , , , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra