Egidijaus Rudinsko retrospektyvinė paroda

Autorius: Data: 2012-08-31 , 09:37 Spausdinti

2012 m. rugsėjo 4 d., antradienį, 17 val. Vilniaus rotušėje atidaroma Egidijaus Rudinsko retrospektyvinė paroda GRAFIKA.

Egidijus Rudinskas ne kartą apibūdintas kaip tradicinių vertybių puoselėtojas, ištikimas klasikinės grafikos formai ir turiniui, archainiams minties ir vaizdinių toliams, be kita ko atkakliai lietuviškas savo lyriniais nacionalinės dvasios modeliais, yra kartu ir laikmečiui jautrus – naujų laikų kūrėjas.

Be išlygų savito, organiškai su asmenybe sulieto pasaulėvaizdžo ir privataus stiliaus autoriaus kūryba veriasi autentiška įsivaizduojama tikrove, kurioje savitu kampu perteikiami universalūs archetipai, mitologija ir tradicinė kultūra, kosminė logika ir egzistencinis simbolizmas, pavaizduoti šiuolaikinio skonio siurrealistiniais principais.

Nepaisant skirtybių, kurias skleidžia kūrybinių etapų ciklų subtilumai, visus kartu juos jungia gaji autoriaus vertybinė pozicija – tikrosios prasmės ir egzistencinio gylio paieškos kultūrinėje tradicijoje, vidinėje ir išorinėje žmogaus jungtyje su pasauliu: buvimo žemėje ir su ja, savyje ir su savimi.

Pasakojamųjų siužetų, simbolių, ženklų prisodrintas kūrinių audinys užpildo menkiausią tuštumą, priversdamas stebėtoją be pauzės nerti į atsiveriančią daugiasluoksnę realybę ir joje užsibūti.

/Jūratė Tutlytė/

Maloniai kviečiame apsilankyti

Paroda veiks iki rugsejo 28 d.

Daugiau informacijos: tel. 8 68 82 44 86

Parodos , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra