Efektyviausia apsauga su IP kameromis

Autorius: Data: 2017-10-18 , 16:49 Spausdinti

Efektyviausia apsauga su IP kameromis

Norite savo namuose, darbe ar kitoje vietoje jaustis saugiai bei užtikrintai? Pasinaudokite šiuolaikinių technologijų laimėjimais, su kuriais nesunkiai pasiekiama efektyviausia apsauga. Vienas iš tokių modernių įrenginių – IP (interneto protokolo arba WEB) kameros, padedančios užtikrinti skirtingų vietų, turto saugumą ir viešosios tvarkos laikymąsį.

Efektyvios apsaugos išskirtinumas

Priešingai nei analoginėmis kameromis, IP prietaisais per internetą arba kompiuterinį tinklą gali būti siunčiami ir priimami duomenys. Tai suteikia bene svarbiausią pastarųjų gaminių išskirtinumą – galimybę tiksliai stebėti vaizdą iš bet kurios pasaulio vietos, kurioje yra internetas. Efektyviausia šias kameras naudoti, kai reikalingas stiprus vaizdo detalumas bei aukšta kokybė.

Kodėl apsaugai verta rinktis IP kameras?

Vaizdas per atstumą. Su šiais prietaisais aiškiai ir kokybiškai galima matyti saugomos teritorijos vaizdą net nebūnant joje. Nuolatinis stebėjimas bei nenutrūkstantis vaizdas – apsauga, kuri reikalinga kiekvienam. Efektyviausia tokios informacijos perdavimui panaudoti standartines telekomunikacijų ir IT technologijas.

Galimybė jungtis nuotoliniu būdu. Nesvarbu, kokiame pasaulio krašte esate, jeigu turite interneto ryšį, galite naudotis IP kameromis. Šiuo atveju galima puikiai išsiversti be specialių vaizdo monitorių. Skirtingai negu VSS kameros, IP gaminiai turi procesorių, tinklo serverio programinę įrangą, operacinę sistemą.

Papildomos funkcijos. Be to, kad tokios kameros puikiai funkcionuoja tinkle, jos gali sėkmingai aptikti judesį, judantį žmogų, sekti objektą, įrašyti vaizdo duomenis. Taip pat su šiais įrenginiais nesunku elektroniniu paštu išsiųsti nuotrauką arba aprašytą stebimą įvykį.

Atsparumas temperatūrų svyravimams. Kokybiški vaizdo stebėjimo įrenginiai visas savo funkcijas atlieka puikiai net esant ekstremaliems temperatūrų svyravimams. Nesvarbu, kokios yra oro sąlygos, su moderniais gaminiais užtikrinama efektyviausia bei patikimiausia apsauga.

Didelis jutiklio jautrumas. Šis parametras padeda pasiekti itin aiškų vaizdą prieblandoje arba tamsoje. Tamsiuoju paros metu įsijungia infraraudonųjų spindulių apšvietimas, o atsižvelgus į kiekvieno poreikius galima reguliuoti šviesumą, kontrastą ar spalvingumą.

Kaip saugiai naudoti šiuos gaminius?

Efektyviausia apsauga pasiekiama, kai IP kameros yra naudojamos atsargiai ir saugiai. Rekomenduojama vartotojo prieigą prie šio prietaiso apsaugoti prisijungimo vardu bei slaptažodžiu, kurį reikia reguliariai keisti. Taip pat prieš nustatant indentifikavimo parametrus, svarbu įjungti https protokolą. Tokiu būdu gali būti užkertamas kelias neautorizuotai prieigai prie tinklo, jeigu pavagiami prisijungimo duomenys.

Neleiskite nerimui užvaldyti Jūsų minčių – verčiau pasinaudokite profesionalių IP kamerų suteikiamomis galimybėmis, stebėkite saugomos teritorijos vaizdą iš bet kurios pasaulio vietos ir jauskitės užtikrintai!

NaujienosKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra