Editos Suchockytės ofortų paroda-pardavimas

Autorius: Data: 2011-03-25, 11:04 Spausdinti

Maloniai kviečiame į Editos Suchockytės individualią ofortų parodą-pardavimą „… atsiprašau, bet aš tave pamiršau…“.

Ji vyksta 2011 m. kovo 17 d. – balandžio 10 d. galerijoje „Šofar“ (Mėsinių g. 3A/5, Vilnius)

Galerija dirba: I–V 12–18 val., VI 12–16 val.

***

Tai jau aštuntoji grafikės paroda. Ankstesnės parodos sulaukė didelio susidomėjimo. Štai ir šį kartą ji nustebins žiūrovus naujais darbais ir atskleis savo jausmų pasaulį. Atidarymo metu dailininkė surengs nedidelį koncertą.

Menininkės darbai verda gyvenimu, judesiu, nebylia šneka. Žiūrovai pasiners į jos – moters – vidinį pasaulį, sustabdytas gyvenimo akimirkas ir mintis. Lengvas erotikos dvelksmas – neatsiejamas šios judrios ir nuoširdžios asmenybės braižas. Parodoje bus eksponuojamas dvidešimt vienas darbas, iš jų septyniolika sukurti šiais 2011 metais. Parodai buvo rengtasi dvejus metus.

Pasak autorės, parodos pavadinimas „…atsiprašau, bet aš tave pamiršau…“ – tai ne žmonių tarpusavio santykių aiškinimasis, tai plonų ir storų linijų žaismas, kelių vaizdų persipynimas – lyg realaus gyvenimo ir minčių vaizdavimas vienoje erdvėje. Tai vaizdinių iškėlimas iš atminties. Grafikė siekė darbuose perteikti skaidrumą, gyvenimo pulsavimą. Tai puikiai pavyko pasitelkus linijas, šios parodos ofortuose jos dominuoja.

Parodos , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra