Dviračių žygis „Aplink Lietuvą“

Autorius: Data: 2011-10-28 , 13:17 Spausdinti

Lietuvos liaudies buities muziejus ir Lietuvos šaulių studentų korporacija „SAJA“ 2011 m. lapkričio 5 dieną organizuoja dviračių žygį „Aplink Lietuvą“ muziejaus teritorijoje.

Dviračių žygis yra skirtas kultūros veikėjo, žurnalisto, keliautojo Mato Šalčiaus 1911 m. atliktam žygiui aplink Lietuvą atminti, žymint 100-ąsias žygio metines. Dalyviai kviečiami plačiau susipažinti su Lietuvos etnografiniais regionais.

Dviratininkai apvažiuos muziejuje esantį Aukštaitijos gatvinį rėžinį kaimą ir vienkiemį, suks į Dzūkijos bendrę ir aplankys sodybą, kurioje apsistodavo gamtininkas prof. Tadas Ivanauskas. Žygio dalyviai toliau aplankys rudens spalvose paskendusią Suvalkiją ir Plynių malūną.

Iš Žemaitijos dviratininkai kelionę baigs muziejaus miestelyje, kur sušalėlius atgaivins arbata tiesiai nuo laužo ir savi sumuštiniai. Atgavę jėgas dviratininkai bus kviečiami varžytis smagiose rungtyse, o nugalėtojų laukia prizai.

Muziejaus miestelio ugniagesių stoginėje žygio dalyviai klausys Lietuvos šaulių studentų korporacijos atstovų skaitomo pranešimo ir aktyviai dalyvaus diskusijoje „Žygiai, skirti Lietuvai – siekis pasipuikuoti ar išreikšti meilę Tėvynei?“.

Susitikime dalyvaus žymūs keliautojai Domijonas Šniūkas, Ignas Miniotas ir kiti.

Išankstinė dalyvių registracija: iki lapkričio 5 d. 11.00 val., tel. 8-609-97414

Registracija renginio dieną: 2011 m. lapkričio 5 d., šeštadienį, 11.00-11.45 val. Lietuvos liaudies buities muziejaus ūkiniai vartai

Kaip atvykti: atvykstantieji nuo Rumšiškių viaduko (26 km nuo Kauno ir 81 km nuo Vilniaus) seka rodykles į renginį. Į susitikimo vietą galima atvykti traukiniu su dviračiais, išlipant Pravieniškių stotelėje (4 km iki muziejaus).

Startas: lapkričio 5 d. 12 val., Lietuvos liaudies buities muziejaus ūkiniai vartai.

Transporto priemonė – ekologiška: dviratis, velomobilis, elektrinis dviratis. Bus galimybė dviratį išsinuomoti vietoje (dviračių kiekis ribotas).

Trasos ilgis: ~7,5 km.

Dalyvių amžius: neribojamas.

Dalyvių apranga: patogi ir šilta, jei oro sąlygos nebus palankios.

Nuotaika: gera, sportiška.

2-oje nuotraukoje: Dviračių žygio trasa

Liaudies buities muziejus , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra