Dviračiais po Dubysos regioninį parką

Autorius: Data: 2013-05-16 , 09:30 Spausdinti

Šeštadienį, 2013 m. gegužės 25 dieną, kviečiame aktyvius dviratininkus įsitraukti į žygį po Jūkainių geomorfologinį ir Pašešuvio kraštovaizdžio draustinius. 20 km žygis skirtas ne tik susipažinti su Dubysos regioniniu parku, Raseinių krašto saugomomis teritorijomis, bet ir aktyviai, sveikai praleisti laiką, nes 2013-ieji – Sveikatingumo metai.

Renkamės 10 val. Jūkainių pažintiniame–rekreaciniame take (Viduklės sen., Raseinių r. sav.) esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Maršrutas driekiasi daugiausia lauko keliukais, vietomis bekele, įveikiant šaltiniuotas vietas, Šešuvies šlaitus, todėl žygeiviai turi pasirūpinti tinkama apranga ir avalyne.

Žygio metu trumpos pertraukėlės jėgoms papildyti – pagal poreikį, bendru susitarimu. Numatoma žygio trukmė 4-5 val. Žygį baigsime apie 16 val. Stovyklavietėje prie laužo pasidalinsime patirtais įspūdžiais.

Būtina žygio priemonė – tvarkingas dviratis. Žygio metu technine pagalba rūpinasi kiekvienas dalyvis. Ne visur veiks mobilusis ryšys.

Prašome žygeivius registruotis: tel. 8-614-25095, 8-428-70330 arba el. paštu dubysosrp@raseiniai.lt.

Kaip atvykti: Žemaičių plente ties Viduklės miesteliu pastatytas rudas kelio ženklas „Jūkainių pažintinis – rekreacinis takas“. Važiuoti nurodyta kryptimi apie 2 km iki miško. Pamiškėje pastatyta medinė skulptūra nukreips Jus į Jūkainių pažintinį – rekreacinį taką.

www.vstt.lt

Parkai , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra