Dubysos regioninio parko direkcija kviečia į parodą

Autorius: Data: 2011-04-04, 07:40 Spausdinti

Dubysos regioninio parko direkcija kartu su Raseinių biblioteka, minėdama Tarptautinius miško metus, pristatė fotografijų parodą „Pažinkime gimtajį kraštą“.

Pirmuosius parodos lankytojus sudomino ir pradžiugino raseiniškio tautodailininko Kazimiero Smilgevičiaus surinkta gamtos išdaigų kolekcija. Medžių suaugimai, gumbai, šakos, neįprastos formos kelmai tapo nepakartojamais meno kūriniais: gyvatėmis, paukščiais, fantastiniais gyvūnais. Parodoje eksponuojamos fotografo Eugenijaus Kavaliausko nuotraukos iškalbingai pasakoja apie retą ir saugomą paukštį – jūrinį erelį. Šio autoriaus užfiksuoti foto kadrai leidžia pajusti subtilų gamtos grožį, moko kitaip žvelgti į paukščio skrydį, žmogaus ir jį supančios aplinkos ryšį. Parodoje eksponuojamos jūrinio erelio gyvenimo akimirkos, užfiksuotos Nemuno Deltos regioniniame parke (Šilutės r. sav.) ir Paupio tvenkiniuose (Raseinių r. sav.).

Eugenijus Kavaliauskas pripažintas vienu iš geriausių metų fotografu ir apdovanotas „Auksiniu kadru“ tema „Gamta ir jos apsauga“. Dubysos regioninio parko direkcija pristatė parke saugomas vertybes, lankytinas vietas, turistines trasas bei objektus.

Renginio dalyviai, išklausę paskaitą apie miškus ir jų svarbą žmogui, dalyvavo viktorinoje „Ar žinai?“ apie įvairius mūsų krašte augančius medžius. Proto mūšyje aktyviausi buvo moksleiviai. Tai dar vienas patvirtinimas, kad jaunimas domisi miškais, jų apsauga.

„Parodos rengėjai nuoširdžiai tikisi, kad kiekvienas atėjęs į šią parodą pasisems geros energijos, teigiamų emocijų bei susimąstys kaip išsaugoti mus supančią aplinką, kuri gyvybiškai reikalinga ir šiuolaikiniam žmogui. Nuoširdžiai laukiame parodoje,“ – sakė Dubysos regioninio parko direkcijos vyriausias specialistas Vaidas Greičius.

Paroda Raseinių viešojoje bibliotekoje veiks iki balandžio pabaigos.

Dubysos RPD archyvo nuotr.

www.vstt.lt

Nuotraukoje: Viktorinos dalyviai

Parodos , , , , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra