Druskininkų teatro festivalis svarbus Lietuvos kultūrai

Autorius: Data: 2013-08-22 , 16:12 Spausdinti

2013 m. rugpjūčio 22 d. Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius priėmė Maskvos akademinio Jevgenijaus Vachtangovo teatro meno vadovą, režisierių Rimą Tuminą, su kuriuo aptarė pirmą kartą Druskininkuose surengtą tarptautinį teatrų festivalį „Vasara 2013“. Taip pat tartasi, kaip Lietuva galėtų iškiliau pažymėti Teatrų metus – jais Seimas yra paskelbęs 2014-uosius.

Premjeras A. Butkevičius pabrėžė, jog Druskininkuose vykęs festivalis, kuriame šiais metais dalyvavo beveik dvi dešimtys profesionalių teatro kolektyvų iš Lietuvos, Rusijos, Baltarusijos, Moldovos ir kitų šalių tapo svarbiu kultūriniu reiškiniu. Vyriausybės vadovas išreiškė viltį, jog šio festivalio programos sudarytojas ir vadovas režisierius R. Tuminas ir ateityje atras šiam darbui laiko ir ši teatro šventė ne tik toliau džiugins Druskininkų žiūrovus, bet ir plės savo geografiją.

Režisierius R. Tuminas pakvietė Ministrą Pirmininką apsilankyti lapkritį gastrolių į Lietuvos sostinę atvykstančio Maskvos akademinio J. Vachtangovo teatro spektakliuose. Lietuvos Nacionaliniame dramos teatre bus rodomi R. Tumino režisuoti spektakliai „Eugenijus Oneginas“ ir „Vėjas tuopose“.

Spaudos tarnyba

Nuotraukoje: R. Tuminas

Vyriausybė , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra