Druskininkų šventės dalyviai kviečiami kurti miesto knygą

Autorius: Data: 2011-05-20, 13:12 Spausdinti

2011 m. gegužės 27–29 dienomis tradicinė Druskininkų miesto šventė pakvies miestiečius ir miesto svečius įsilieti į šurmuliuojantį renginių ciklą „Druskininkai – sveikatos šaltinių kurortas“.

Plaukiojančių skulptūrų ekspozicija, sportiniai turnyrai, spektakliai, muzikos ir šokio pasirodymai, amatų ir tautodailės dirbinių mugė – tai tik keletas iš gausaus sąrašo laisvalaikio praleidimo būdų, kuriuos šiais metais pasiūlys Druskininkų kurorto šventė. Viena iš renginio naujovių, siūlomų miesto gyventojams ir svečiams – galimybė tapti Druskininkų knygos autoriais. Ją miestui dovanoja reprezentacinius pažintinius albumus apie Lietuvą leidžianti VšĮ „Terra Publica“.

„Smagi istorija, sukurtas eilėraštis ar daina, piešinys, meilės prisipažinimas, o gal svajonė ar pasiūlymas miestui gali būti įamžinti šioje, kol kas tuščioje knygoje“, – pasakojo idėjos iniciatorės, „Terra Publica“ leidyklos direktorė Danguolė Kandrotienė. Anot leidyklos atstovės, kurti knygą ir pademonstruoti savo išmonę galės visi norintys – tiek dideli, tiek maži.

Leidykla specialiai kurorto šventei parengė tikrą knygą tuščiais puslapiais, kuriuose kiekvienas šventės dalyvis galės išmoningai ir savitai papasakoti apie savo miestą – Druskininkus. Pirmasis knygos puslapis atverčiamas ir knyga pradedama kurti Druskininkų kurorto šventės atidarymo metu gegužės 27 dieną. Savo išraiškingus ir spalvingus įrašus bus galima palikti visą savaitgalį amatų ir tautodailės dirbinių mugėje įsikūrusiame leidyklos paviljone. Šventei pasibaigus knyga persikels į Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centrą, kur lauks naujų įrašų bei pristatys Druskininkų miestą jo svečiams.

Dešimt metų veikianti VšĮ „Terra Publica“ specializuojasi turizmo bei vaikų literatūros leidyboje. Tai profesionalios, puikiai iliustruotos knygos, kuriose aprašomi tik patys vertingiausi ir įdomiausi objektai bei pateikiama edukacinė informacija vaikams.

Daugiau informacijos: Danguolė Kandrotienė, VšĮ „Terra Publica“ direktorė, tel. nr. 8-620 49903, el. paštas: danguole@terrapublica.lt

Roberto Riabovo (fotodiena) nuotr.

Miestai ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra