Dovana Vilniui – Jazminų sodas

Autorius: Data: 2013-08-08 , 18:45 Spausdinti

Ozo Keturių tvenkinių parke atidaryta nauja žaliuojanti erdvė – Jazminų  sodas. Jaunų šeimų pamėgtame parke pasodintas pusšimtis jazminų krūmų.   Jazminų sodą Vilniaus miesto gyventojams padovanojo bendrovė „Henkel“, skyrusi 6  tūkstančius litų.

Be naujojo 50 kvadratinių metrų užimančio jazminų sodo, Keturių tvenkinių  parke auga rečiau šienaujama žydinti bičių pamėgta pieva, įvairūs medžiai:  ąžuolai, beržai, kaštonai ir kiti.

„Kvapas turi didelę reikšmę žmogaus savijautai. Geras natūralus kvapas  kasdienybę daro darnesnę, atneša džiaugsmą ir skatina svajoti. Galbūt dėl to  vilniečiai taip pamėgę žydinčias miesto erdves ir noriai leidžia laiką sakurų ar  kitų sodų apsuptyje. Kviečiame į jazminų sodą užsukti visus, ieškančius  nusiraminimo, įkvėpimo ar tiesiog norinčius pažadinti džiaugsmą savyje“, – sakė  „Henkel Lietuva“ atstovė Jūratė Micevičiūtė.

Vilniaus miesto savivaldybė ir VšĮ „Savanorių centras“ šiais metais pradėjo  projektą „Dovana Vilniui“, kuriuo siekiama paskatinti asmenis, įmones ar  organizacijas prisidėti kartu gražinant Vilnių.

Net 50 000 tūkstančių vertės dovaną Vilniui jau įteikė ir bendrovė „Berlin  Chemie Menarini Baltic“. Ši suma buvo skirta Vokiečių gatvės fontanui  sutvarkyti.

Nyderlandų karalystės ambasada Vilniui padovanojo 7600 gėlių. Šios gėlės  pražydo Olandų žiede ir užima apie 120 kv. metrų plotą. Ši Nyderlandų karalystės  ambasados dovana miestui įteikiama jau antrąjį kartą. Pirmą kartą dar 2004  metais taip Vilnius ir Lietuva buvo pasveikinti įstojimo į Europos Sąjungą  proga.

Projekto idėja kilo dar 2002 m. Pirmąsias dovanas Vilniui tuomet įteikė  bendrovė „AVIVA Lietuva“, kuri Gedimino prospektą papuošė liepomis, „Sampo  gyvybės draudimas“ už gėlynus Vokiečių gatvėje.

Šiuo metu Vilniaus miesto savivaldybės svetainėje  www.vilnius.lt/dovanavilniui  galima susipažinti su siūlomais dovanų  paketais, kurių vertė nuo 500 Lt iki 200 000 Lt. Dovanas galės įteikti ir  fiziniai, ir juridiniai asmenys. Šiuo metu iš viso yra siūloma 100 dovanų  paketų. Svetainėje pateikiama informacija apie kiekvieną dovaną – jos vertė,  vieta, brėžiniai, kokios gėlės, pavyzdžiui, gali būti pasodintos. Dovaną galima  įteikti internetu, tiesiog užsiregistravus vilnius.lt/dovanavilniui ir  užpildžius prašymą.

„Henkel“ – viena iš 500 didžiausių verslo kompanijų pasaulyje. „Henkel“  įkurta 1976 m. ir valdo tokius prekinius ženklus kaip „Persil“, „Schwarzkopf“ ir  „Loctite“. 2012 m. „Henkel“ penktąjį kartą JAV Etikos instituto (U.S. Ethisphere  Institute) pripažinta viena etiškiausių tarptautinių kompanijų pasaulyje.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt

Vilnius ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra