Dokumentų vertimo paslaugos, kurios leis atsikvėpti

Autorius: Data: 2018-03-08 , 09:08 Spausdinti

Dokumentų vertimo paslaugos, kurios leis atsikvėpti

 

PR

Dėl greito gyvenimo tempo ir vis didėjančios migracijos skubių dokumentų vertimo paslaugų kasdien prireikia vis daugiau žmonių. Asmens, santuokos dokumentų, medicininių pažymų, brandos atestatų bei diplomų, ligų istorijų vertimai – kasdieniai profesionalaus vertėjo darbai. Nenuostabu, kad ieškant greitesnio varianto, dažnai nukenčia vertimo kokybė. Patikėkite šį darbą profesionalams, turintiems daugybės metų patirtį, verčiantiems iš / į daugelį pasaulio kalbų ir jie ne tik pasirūpins jūsų dokumentais nuo vertimo iki notaro patvirtinimo, bet ir užtikrins aukštą konfidencialumo lygį.

 

Aukšta paslaugų kokybė – mūsų prioritetas

 

Dokumentų vertimas reikalauja kruopštumo, didelio dėmesio detalėms ir nuodugnaus savo amato išmanymo, kadangi viskas turi būti parengta labai tiksliai. Gramatikos taisyklės, skyryba yra svarbūs verčiant bet kokio pobūdžio tekstą, tačiau dokumentuose šie aspektai įgauna ypatingą svarbą. Teksto išdėstymas vertime – vienas svarbiausių aspektų verčiant dokumentą, kadangi jis privalo kuo tiksliau vizualiai atitikti originalą. Aukštai paslaugų kokybei užtikrinti visi atlikti vertimai taip pat yra redaguojami, kad neliktų jokių rašybos, stiliaus ar prasmės klaidų.

 

Valstybinėms institucijoms ar privačioms įstaigoms rengiamiems dokumentų vertimams patvirtinti paprastai užtenka vertėjo parašo ar biuro antspaudo, tačiau išverstus dokumentus dažnai reikia įteikti teismams ar užsienio institucijoms. Kad tai būtų atlikta sklandžiai ir sėkmingai, svarbu pasirūpinti notaro tvirtinimu. Notarui pateikiami dokumentai privalo būti tvarkingai parengti, su originaliais parašais ir antspaudais. Mūsų biuras įsikūręs netoli notarų biuro, taigi dokumentų tvirtinimus parūpiname greitai.

 

Bendradarbiavimas su įvairiomis Lietuvos bei užsienio šalių institucijomis neprivalo būti varginantis procesas. Jeigu dokumentų vertimus patikėsite savo srities profesionalams, nenumojantiems ranka į detales ir atsižvelgiantiems į visus klientų poreikius, tai gali tapti net malonumu.

 

Daugiau informacijos: http://vertimai.lisnora.lt/lt/dokumentu-vertimas/

Reklama Reklama/Skelbimai ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra