Diktantų konkursas „Rašau be klaidų 2017“

Autorius: Data: 2017-10-02, 15:39 Spausdinti

Diktantų konkursas „Rašau be klaidų 2017“

Nuotraukoje – diktantų konkurso dalyviai. Jolantos Lazdauskienės nuotr.

Turgelių „Aistuvos“ gimnazijos lietuvių kalbos vyr. mokytoja Irina Gimžūnienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė Rasa Midverienė, www.voruta.lt

Rugsėjo 26 d. Turgelių „Aistuvos“ gimnazijoje įvyko jau penktasis, jubiliejinis,  5-10 klasių mokinių diktantų konkursas „Rašau be klaidų 2017“. Džiugu, kad šiame konkurse kasmet susirenka vis daugiau dalyvių iš regioninių, o šiais metais ir Šalčininkų rajono mokyklų.  Diktantus mokiniai rašė lietuvių, anglų, rusų ir vokiečių kalbomis. Konkurse dalyvavo net vienuolikos gimnazijų 5 –  10 klasių mokiniai. Europos kalbų dienai skirtame konkurse rungėsi atstovai iš šių gimnazijų: Turgelių „Aistuvos“ gimnazijos,  Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos, Juodšilių „Šilo“ gimnazijos, Lavoriškių gimnazijos, Jašiūnų „Aušros“ gimnazijos, Riešės  gimnazijos, Eitminiškių gimnazijos, Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazijos, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos, Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos, Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos  gimnazijos.

            Geriausiai lietuvių kalbos diktantą parašė ir prizines vietas užėmė:

            5 – 6 klasių amžiaus grupėje:

                        I vieta – Jorė Rimkutė (Juodšilių „Šilo“ gimnazija, ruošė lietuvių kalbos vyr. mokytoja Nijola Meškuotienė),

II vieta –  Rapolas Kizis (Riešės gimnazija, ruošė lietuvių kalbos vyr. mokytoja Zina     Ivanauskienė),

III vieta –Liepa Slavinskaitė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija, ruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jolanta Vozbanovičienė).

            7 – 8 klasių amžiaus grupėje:

                        I vieta –  Austėja Gumbrevičiūtė (Juodšilių „Šilo“ gimnazija, ruošė lietuvių kalbos vyr. mokytoja Jurgita Mackevičiūtė),

II vieta – Margarita Bacevičiūtė (Juodšilių „Šilo“ gimnazija, ruošė lietuvių kalbos vyr. mokytoja  Nijola Meškuotienė),

III vieta – Emilija Gimžūnaitė (Turgelių „Aistuvos“ gimnazija, ruošė lietuvių kalbos vyr. mokytoja Irina Gimžūnienė).

            9 – 10 klasių amžiaus grupėje:

                        I vieta – Inga Sušinskaja (Turgelių „Aistuvos“ gimnazija, ruošė lietuvių kalbos vyr. mokytoja Irina Gimžūnienė),

II vieta – Kamilė Bacevičiūtė (Juodšilių „Šilo“ gimnazija, ruošė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jolanta Gumbrevičienė),

III vieta – Julita Rynkevič (Eitminiškių gimnazija, ruošė lietuvių kalbos vyr. mokytoja Rima Mickevičienė).

            Geriausiai anglų kalbos diktantą parašė ir prizines vietas užėmė:

            5 – 6 klasių amžiaus grupėje:

                        I vieta – Austėja Mušeikytė (Riešės gimnazija, ruošė anglų kalbos vyr. mokytoja Živilė Gerasimavičienė),

II vieta – Lukas Laketčenko (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija, ruošė užsienio kalbų mokytoja metodininkė Valentina Svorobovič),

III vieta – Paulius Kalinauskas (Jašiūnų „Aušros“ gimnazija, ruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė Gerda Maskoliūnienė).

            7 – 8 klasių amžiaus grupėje:

                        I vieta – Martynas Albertas Ramanauskas (Riešės gimnazija, ruošė anglų kalbos vyr. mokytoja Gema Česnulevičiūtė),

II vieta – Paulius Leonavičius (Jašiūnų „Aušros“ gimnazija, ruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė Gerda Maskoliūnienė),

III vieta – Dominik Gerasimovič (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija, ruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė Inga Sutiagina).

            9 – 10 klasių amžiaus grupėje:

                        I vieta – Goda Gudparakytė (Riešės gimnazija, ruošė anglų kalbos vyr. mokytoja Gema Česnulevičiūtė),

II vieta – Laurita Vabuolaitė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija, ruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė Inga Sutiagina ),

III vieta – Elžbieta Voitkevič (Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija, ruošė anglų kalbos mokytoja Jelena Voitkevič).

                  Geriausiai rusų kalbos diktantą parašė ir prizines vietas užėmė:

            7 – 8 klasių amžiaus grupėje:

                        I vieta – Kinga Konstancija Nasledova (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija, ruošė rusų kalbos mokytoja metodininkė Liucija Šuškevič),

II vieta –  Simona Cymbaliukaitė (Lavoriškių gimnazija, ruošė rusų kalbos vyr. mokytoja Ilona Muravskienė),

III vieta – Jekaterina Borunova (Turgelių „Aistuvos“ gimnazija, ruošė rusų kalbos mokytoja metodininkė Liudmila Unuček),

            9 – 10 klasių amžiaus grupėje:

                        I vieta –  Ernest Dubenio (Juodšilių „Šilo“ gimnazija, ruošė rusų kalbos vyr. mokytoja Liucina Strazdienė),

II vieta – Valerija Bartaševič (Turgelių „Aistuvos“ gimnazija, ruošė rusų kalbos mokytoja metodininkė Liudmila Unuček),

III vieta – Karina Kutko (Juodšilių „Šilo“ gimnazija, ruošė rusų kalbos vyr. mokytoja Liucina Strazdienė).

             Geriausiai vokiečių kalbos diktantą parašė ir prizines vietas užėmė:

            5 – 6 klasių amžiaus grupėje:

                        I vieta –  Lukas Laketčenko (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija, ruošė užsienio kalbų mokytoja  metodininkė Valentina Svorobovič),

II vieta –  Skaistė Samanavičiūtė (Jašiūnų „Aušros“ gimnazija, ruošė vokiečių kalbos mokytoja Jekaterina Lang ).

            7 – 8 klasių amžiaus grupėje:

                        I vieta – Emilija Misiuk (Riešės gimnazija, ruošė vokiečių kalbos vyr. mokytoja Edita Gečiauskienė),

                        II vieta –  Jūratė Radzevičiūtė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija, ruošė užsienio kalbų mokytoja  metodininkė Valentina Svorobovič),

III vieta – Meda Paulavičiūtė (Riešės gimnazija, ruošė vokiečių kalbos mokytoja Edita Gečiauskienė).

            9 – 10 klasių amžiaus grupėje:

                        I vieta –  Ričardas Vaikėnas (Juodšilių „Šilo“ gimnazija, ruošė vokiečių kalbos vyr. mokytoja Liucina Ramoškienė),

                        II vieta – Simona Vasilevskytė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija, ruošė užsienio kalbų mokytoja  metodininkė Valentina Svorobovič),

III vieta – Agata Matusevičiūtė (Juodšilių „Šilo“ gimnazija, ruošė vokiečių kalbos vyr. mokytoja Liucina Ramoškienė).

            Kol buvo rašomi diktantai, gimnazijos mokiniai dalyvavo Henriko Kulvinsko knygos „Lietuvių kalbos metmenys“ pristatyme. Vėliau knygą autorius pristatė ir gimnazijos svečiams.

            Iš kitų gimnazijų atvykę mokiniai turėjo galimybę kartu su Turgelių „Aistuvos“ gimnazijos mokiniais dalyvauti integruotose veiklose. 5-6 klasių mokiniai dalyvavo veikloje „ Kuo aš ypatingas? “, kurią vedė mokytojos Ana Jasiukevič, Lena Chvičija, mokytojos Galina Marinovskaja ir Olga Dikšė pakvietė 7-8 klasių mokinius į Biomatikos turnyrą, o mokytojai Jolanta Lazdauskienė ir Deimantas Žemaitis vedė integruotą veiklą 9-10 klasių mokiniams „ Ką žinai apie Lietuvą ?“.

            Nuoširdžiai dėkojame Šalčininkų rajono ir regioninių mokyklų mokytojams už aktyvų bendradarbiavimą konkurso metu, visiems mokytojams, diktavusiems, vertinusiems, ruošusiems ir lydėjusiems mokinius į konkursą.

            Visiems dalyviams bei juos konkursui ruošusiems mokytojams įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanėlės. Dėkojame konkurso rėmėjams: Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacijai, užsienio kalbų knygynui „Kalbos“, Goethe‘s institutui Vilniuje, leidykloms Vaga ir Alma littera.

Švietimas ,



Susiję straipsniai

Post Your Comments

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra