Dieveniškėse – dainuojamosios poezijos festivalis „TAI – AŠ“

Autorius: Data: 2012-10-09 , 14:11 Spausdinti

Nepaprastos muzikos klausytis kviečia jau dešimtą kartą organizuojamas tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „TAI – AŠ“.

Tarp festivalio renginių – koncertas Dieveniškių „Ryto“ mokykloje 2012 m. spalio 15 d., pirmadienį, 13 val. klausytis širdį virpinančios muzikos pakvies bardai Andrius Zalieska – Zala, Aurimas Driukas, broliai Dmitrijus ir Romanas Timofejevai. Taip pat dalyvaus du kolektyvai iš užsienio: ispaniškais ritmais žiūrovus džiugins Rocio Ramos ir Maria Rozalen, o savitas bei netikėtas baltarusiško folkloro aranžuotes pristatys Tatjana Solovjova ir Aleksandr Blokin.

Baltarusių duetas festivalyje „TAI – AŠ“ pasirodo pirmą kartą. Atlikėjai neslepia, jog viešėdami šioje šalyje tikisi maloniai praleisti laiką, nes pasirodymai Lietuvos publikai, o ypač – bendravimas su kitais muzikantais, jiems yra tarsi atostogos. „Laukiu dar vienos porcijos šviežios muzikinės patirties ir susitikimų su daugybe naujų žmonių. Tokie renginiai visada būna impulsu kurti kažką naujo, eksperimentuoti. O lietuviškų dainų atmosfera šiam tikslui yra tobula“, – pasakojo T. Solovjova.

Jubiliejaus proga jis sukvies daugiau nei 100 atlikėjų iš Lietuvos ir užsienio, organizatoriai teigia, jog tai – daugiau, nei bet kada iki šiol.

„Pats festivalis išaugo nuo trijų dienų iki savaitės. Jeigu pirmajame festivalyje buvo surengti bene šeši-septyni koncertai, tai šiemet jų bus 37. Kažkas naujo atsiranda kiekvienais metais – tai kūrybinio meistriškumo dirbtuvės, ar naujos vietos koncertams“, – pasakojo vienas iš festivalio iniciatorių Juozas Žitkauskas.

Koncerto metu galima bus įsigyti kompaktinių plokštelių, bei jubiliejui skirtą festivalio vadovo Juozo Žitkausko knygą „TAI – AŠ“. Bardų istorija. Pirmasis tarptautinis festivalis“.

Jubiliejinį Tarptautinį dainuojamosios poezijos festivalį „TAI – AŠ“ organizuoja VšĮ kultūros ir švietimo centras Vilniaus mokytojų namai.

Kviečiame atvykti į Dieveniškių regioninį parką spalio 15-ąją 13 val.

Koncertas nemokamas

www.vstt.lt

Rytų Lietuva , , , , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra