Didmeninė prekyba drabužiais, avalyne bei aksesuarais: ką verta žinoti pradedant šį verslą?

Autorius: Data: 2018-01-12 , 08:36 Spausdinti

Didmeninė prekyba drabužiais, avalyne bei aksesuarais: ką verta žinoti pradedant šį verslą?

PR

Drabužiai, avalynė bei aksesuarai – tai tarsi mūsų asmenybės atspindys, nurodantis charakterio savybes, požiūrį ar net įsitikinimus. Kiekvienas, norintis bent šiek tiek išsiskirti, atkreipti į save dėmesį bei kūrybiškai pažvelgti į kasdienybę ieško stilingų drabužių, todėl būtent didmeninė prekyba drabužiais tampa vis populiaresnė jaunų bei drąsių, kūrybingų žmonių terpėje.

Kiekvienas drabužis turi tarsi savo istoriją, tačiau neretai susidaro įspūdis, jog didmeninė prekyba tarsi paverčia kiekvieną prekę vienoda. Tai netiesa, ypač kuomet kalbama apie prekybą dėvėtais drabužiais – tarp jų retai pastebėsite pasikartojančias prekes, o žinomų prekės ženklų drabužius rasite už gerokai mažesnę kainą. Kita vertus, dėvėti drabužiai susilaukia prieštaringų nuomonių, todėl didmeninė prekyba neretai įgyvendinama ir pasirenkant vieno prekės ženklo drabužių liniją. Taigi, ką vertėtų žinoti pradedant didmeninę prekybą drabužiais ir aksesuarais?

Reikalingi dokumentai bei veiklos įforminimas

Didmeninė prekyba drabužiais Lietuvoje neretai įgyvendinama pasinaudojus individualios veiklos pažymos privalumais. Taip pat galima rinktis dar vieną galimybę – prekybą pagal verslo liudijimą, tačiau šis veiksmas galimas tik tuo atveju, jeigu prekės parduodamos galutiniam vartotojui. Būtent dėl šios priežasties verslo liudijimas netinkamas norint prekiauti dėvėtais drabužiais.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į pridėtinės vertės mokesčius. Kiekvieno pirkimo bei pardavimo proceso metu būtina išrašyti sąskaitą faktūrą (pirkėjui pareikalavus) arba išduoti kasos aparato kvitą. Jeigu nesate užsiregistravęs į privalomojo vertės mokesčio mokėtojų registrą, privalote tai padaryti tam, kad veikla būtų legali.

Didmeninės prekybos dėvėtais drabužiais privalumai ir rekomendacijos

Kaip jau minėjome prieš tai, prekyba dėvėtais drabužiais šiandien darosi vis paklausesnė kaip tik dėl to, jog būtent dėvėti drabužiai yra gerokai originalesni bei, žinoma, pigesni. Norint užsitarnauti gerą vardą tarp klientų būtina atlikti tinkamą prekių atranką ir prekiauti tik kokybiškais, geros būklės drabužiais.

Taip pat dėvėti drabužiai yra puikus sprendimas ir dėl to, jog jais prekiaujant taupomi gamtos ištekliai. Žinoma, prekiaujant drabužiais atkreipkite dėmesį ir į rūbų sezoniškumą, taip pritrauksite daugiau pirkėjų bei įgysite gudraus pardavėjo statusą.

Šiandien darosi vis svarbiau laikas, todėl taupykite savo potencialaus pirkėjo laiką, atsižvelkite į svarbiausias rinkos tendencijas ir pasirūpinkite tinkamu, greitu užsakymu ir pristatymu. Galiausiai patariame reguliariai atnaujinti asortimentą bei neužmiršti nuolaidų – tai užmegsite ilgalaikį ryšį su pirkėjais ir pritrauksite naujų.

Lietuva Reklama/Skelbimai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra