Dėmesio, kolegos, draugai ir bendražygiai!!!

Autorius: Data: 2015-07-08 , 15:01 Spausdinti

Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga bei Lietuvos ir Latvijos forumas, skatindami glaudesnį dviejų kaimyninių giminiškų tautų bendradarbiavimą, šių metų liepos 29–rugpjūčio 2 dienomis rengia tradicinę vasaros stovyklą Dieveniškėse – „Mūsų šaknys – baltai“.

Stovyklos organizatorių tikslas yra suburti Lietuvos bei Latvijos jaunimą, jį supažindinti su savo šaknimis – baltiškąja kultūra, istorija, papročiais bei apeigomis, pramokti kalbų, atrasti skirtumus bei panašumus, siekiant skatinti tarpkultūrinį bendradarbiavimą. Stovykloje įgytos žinios ir patirtis paskatins jaunimą plėtoti bendradarbiavimo idėją, domėtis ir puoselėti baltų kultūrą, taip pat suprasti protėvių istorinio ir kultūrinio palikimo svarbą.

Stovykloje bus gilinamos lietuvių ir latvių kalbų žinios, klausoma paskaitų, diskutuojama aktualiomis istorijos, etnokultūros temomis. Neformalus bendravimas stovyklos užsiėmimų, diskusijų, vakaronių, žygių, žaidimų metu leis kiekvienam stovyklautojui realizuoti save, taip kuriant bendrą stovyklos atmosferą.

Stovyklos organizatoriai:
Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga
Asociacija Lietuvos ir Latvijos forumas

Registracija el. paštu: stovykla@tautosjaunimas.lt

5 dienų stovyklos kaina vienam asmeniui:
su nakvyne bendrabutyje – 30 Eur.,
su nakvyne palapinėje – 20 Eur.

Dėkojame rėmėjams, stovykla – nekomercinė, kaina – simbolinė, į ją įeina: kelionė iš Vilniaus į Dieveniškes ir atgal, maitinimas tris kartus per dieną, pamokos, paskaitos ir pramogos.

Uncategorized , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra