DELFI startuoja naujienų kanalas lenkų kalba

Autorius: Data: 2012-03-13 , 09:41 Spausdinti

2012 m. kovo 12 d. didžiausiame Baltijos šalių portale startavo naujienų kanalas lenkų kalba pl.delfi.lt. Jame bus publikuojama informacija Lietuvos lenkams aktualiomis temomis. Planuojama, kad per mėnesį portalas ilgainiui pritrauks 75 tūkst. unikalių vartotojų.

Lietuvoje nebuvo populiaraus naujienų šaltinio lenkų kalba internete, todėl tikimasi, kad pl.delfi.lt patenkins šį poreikį. DELFI portalas turi svarios patirties su dideliais turinio projektais. Štai portalo rusų kalba (ru.delfi.lt) keleto metų įdirbis – 430 unikalių vartotojų per mėnesį, apie 130 publikacijų per dieną ir daugybė partnerysčių su įvairia žiniasklaida rusų kalba.

Lenkai – didžiausia tautinė mažuma šalyje, turinti savo kultūrą, interesų ir poreikių. Lenkijos verslas aktyviai veikia Lietuvoje, o Lietuvos – Lenkijoje. Esu įsitikinęs, kad pl.delfi.lt galės pasiūlyti abiem pusėms patrauklias erdves savo prekių ir paslaugų reklamai“, – sakė Aleksandras Česnavičius, DELFI direktorius.

Tikimės, kad pl.delfi.lt bus naudingas Lietuvos lenkams, o taip pat – pasitarnaus platesnei auditorijai kaip naujienų šaltinis apie tai, kas vyksta Lietuvoje. Neabejojame, kad šis turinys praturtins ir patį DELFI, suteikdamas jam papildomo kokybiško turinio, naujų požiūrių bei autorių“, – teigė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė, DELFI vyr.redaktorė.

Pl.delfi.lt skaitytojas galės susipažinti su politikos, verslo, kultūros naujienomis bei perskaityti aktualiausius komentarus. Pl.delfi.lt bus publikuojami ne tik lietuviškų DELFI tekstų vertimai, bet ir originalūs straipsniai, taip pat ieškosime bendradarbiavimo formų su kokybiška Lenkijos žiniasklaida“, – sakė pl.delfi.lt redaktorius Antoni Radczenko.

Čia galite pasižiūrėti ir PL.delfi.lt video prezentaciją:

http://tv.delfi.lt/video/ST5L7XRR/

Lietuva - Lenkija , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra