Dėl Pagėgių rinktinės informacijos

Autorius: Data: 2014-03-20 , 13:58 Spausdinti

Pagėgių savivaldybės Panemunės miestelyje pasieniečiai sulaikė iš Rusijos grįžtantį tauragiškį, kuris kontrabandines cigaretes gabeno panardintas į dyzelino sklidiną automobilio degalų baką.

Trečiadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties užkardos pareigūnai Pagėgių savivaldybės Panemunės miestelyje patikrinimui sustabdė automobilį „Peugeot 605“. Ši vieta yra vos už 200 metrų nuo Panemunės kontrolės punkto. Per jį „Peugeot 605“ vairavęs 26-erių tauragiškis ką tik buvo įvažiavęs iš Rusijos Kaliningrado srities.

Automobilį VSAT pareigūnai pristatė į netoliese veikiančią Pagėgių rinktinės Bardinų užkardą. Čia buvo atlikta detali „Peugeot 605“ patikra. Netrukus iš degalų bako, pripildyto dyzelino, pasieniečiai pradėjo traukti hermetiškus folijos paketus. Visus juos „išžvejojus“ ir praplėšus paaiškėjo, kad į degalus buvo panardinta 370 pakelių cigarečių „Lifa Peach Super Slims“, „Lifa Ocean Super Slims“, „Lifa Apple Super Slims“ ir „Diablo Otro“. Visi pakeliai pažymėti Rusijos banderolėmis.

Vairuotojas apklausos metu pasieniečiams prisipažino kontrabandines cigaretes parsigabenęs iš Rusijos.

Dėl kontrabandos Pagėgių rinktinės pasieniečiai pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tokį pažeidimą tauragiškiui gresia bauda nuo 5 iki 10 tūkst. litų ir „Peugeot 605“ konfiskavimas. Šią bylą po savaitės nagrinės Tauragės rajono apylinkės teismas. VSAT pareigūnai po apklausos pažeidėjui įteikė šaukimą atvykti į teismo posėdį ir vyrą paleido.

Automobilis ir cigaretės saugomi Bardinų užkardoje.

Viešųjų ryšių vyresnioji specialistė Asta Šimkuvienė

 

Teisėsauga , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra