Dėl gripo praleistų dienų mokslo metai neilgės

Autorius: Data: 2013-01-31 , 11:55 Spausdinti

Švietimo ir mokslo ministerija informuoja, kad gripo epidemijos laikotarpiu nevykusios pamokos, praleistos dienos įskaičiuojamos į mokymosi dienų skaičių. Jeigu pamokos dėl gripo epidemijos laikinai nevedamos, mokiniams praleistų pamokų pateisinančio dokumento nereikia.

Pasibaigus gripo epidemijos laikotarpiui mokykla, vadovaudamasi Bendraisiais ugdymo planais, gali intensyvinti dalykų mokymą, priimti sprendimus dėl dalykų programoms įgyvendinti skiriamo valandų skaičiaus didinimo ar mažinimo, bet ne daugiau kaip 10 procentų.
Mokykloje nevykstant pamokoms, mokytojai gali konsultuoti mokinius namuose išnaudodami elektroninio dienyno, kitų informacinių technologijų priemonių galimybes, tačiau turi būti atsižvelgta į konkrečią situaciją, mokinių sveikatos būklę ir neskiriama mokiniams naujų temų, veiklų. Atlikti užduotis gali būti rekomenduojama tik sveikiems mokiniams.
Sprendimą pamokas mokyklose nutraukti dėl gripo gali priimti Savivaldybės administracijos direktorius arba ir pati mokykla.
Informaciją apie sergamumo lygį teritorijose teikia visuomenės sveikatos centrai.
Daugiau informacijos apie gripą, jo profilaktiką, ugdymą epidemijos metu rasite Sveikatos apsaugos, Švietimo ir mokslo ministerijų interneto svetainėse:

http://www.sam.lt/go.php/lit/IMG/574

http://www.smm.lt/gripas.htm

Švietimo ir mokslo ministerijos Komunikacijos skyrius E.p.info@smm.lt Tel. (8 5) 219 1253

blf.nuotr.

Sveikata , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra