Dėl A. Kubiliaus vengimo atšaukti dezinformaciją apie jaunimo stovyklą Dieveniškėse

Autorius: Data: 2011-08-19 , 13:51 Spausdinti

Vilnius, 2011-08-18

Seimo narys Gintaras Songaila iš Ministro pirmininko Andriaus Kubiliaus gavo atsakymą į š. m. rugpjūčio 2 d. paklausimą dėl dezinformacijos apie jaunimo stovyklą Dieveniškėse, kuri liepos 29 d. buvo išplatinta Vyriausybės vadovo vardu.

Jame stovykla buvo smerkiama už neva buvusius grasinimus „ūkišku muilu išplauti burną“ kalbantiems slavų ir germanų kalbomis.

Šiandien žiniasklaidai buvo išplatintas ir pranešimas apie šį premjero atsakymą, kuriame premjeras vengia atsakyti į klausimą dėl dezinformacijos atšaukimo, o jaunimo stovyklos šūkius pavadina „dviprasmiškais“.

Seimo nario Gintaro Songailos manymu, tai jau šiokia tokia pažanga, tačiau iki nuoširdaus atsiprašymo kelias dar tolimas. Anot jo, tai atsakymas į raštą, bet ne į klausimą. Todėl šaindien jis išsiuntė pakartotinį paklausimą premjerui (tekstas pridedamas), kuriame dar sykį klausiama:

„Ar neketinate atšaukti Jūsų vardu išplatintos dezinformacijos, kad jaunimo stovykloje Dieveniškėse buvo grasinama „ūkišku muilu išplauti burną“ kalbantiems slavų ir germanų kalbomis?“

Seimo narys papildomai klausia premjero, ar jis supranta, kad tokie jo pareiškimai turi pasėkmių Lietuvos piliečiams ir pačiai valstybei, ar jis nesupranta, kad tai yra šmeižtas, nes neatšaukiami teiginiai, kurie yra žinomai neteisingi?

Seimo narys G. Songaila tikisi, kad premjeras susimąstys, ar jis neprisideda prie tokių ponų, kaip Dmitrijus Rogozinas, užsakymo, kai šis Norvegijos įvykių fone pasiūlė Baltijos šalyse paieškoti žudiko Aderso Behringo Breiviko pasekėjų?

Seimo narys Gintaras Songaila

******************************************

Lietuvos Respublikos

Ministrui Pirmininkui

PAKLAUSIMAS

Vilnius, 2011-08-18 Reg.nr. 25

Gerbiamas Ministre Pirmininke,

Šių metų liepos 29 d. Jūs išplatinote pareiškimą dėl liepos 27-31 d. Dieveniškėse vykusios Lietuvių tautinio sąjungos jaunimo stovyklos „Mūsų šaknys – baltai“ ir jos šūkių, tarp kurių neva buvo grasinimas „ūkišku muilu išplauti burną“ kalbantiems slavų ir germanų kalbomis.

Šių metų rugpjūčio 16 d. Jūs išsiuntėte atsakymą į mano paklausimą, ar neketinate atšaukti šią dezinformaciją ir niekuo nepagrįstą stovyklos siejimą su Norvegijos įvykiais bei grasinimus statutiniams pareigūnams, dalyvavusiems stovyklos atidaryme.

Deja, Jūsų atsakymas tai atsakymas į raštą, bet ne į klausimą (klausimus).

Todėl esu priverstas dar sykį Jūsų paklausti svarbiausio: ar neketinate atšaukti Jūsų vardu išplatintos dezinformacijos, kad jaunimo stovykloje Dieveniškėse buvo grasinama „ūkišku muilu išplauti burną“ kalbantiems slavų ir germanų kalbomis?

Ar Jūs suprantate, kad tokie Jūsų pareiškimai turi pasėkmių Lietuvos piliečiams ir pačiai valstybei, kuriuos Jūs šmeižiate, nes neatšaukiate teiginių, kurie yra žinomai neteisingi?

Kviečiu Jus susimąstyti, ar Jūs neprisidedate prie tokių ponų, kaip Dmitrijus Rogozinas, užsakymo, kai jis Norvegijos įvykių fone pasiūlė Baltijos šalyse paieškoti žudiko Breiviko pasekėjų?

Pagarbiai,

Gintaras Songaila, Seimo narys

Politika , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra